نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی بازسازی خانه: نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران بعد از 2 سال وقفه به سبب شیوع ویروس کرونا انجام می شود.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران بعد از یک دوره وقفه انجام می شود. در این نمایشگاه شرکت های داخلی و بین المللی محصولات، قابلیت های فنی و نوآوری های خودرا به بازدیدکنندگان عرضه می کنند.
معرفی ظرفیت های بالقوه و بالفعل کشور در حوزه تولید، تجاری و خدمات مربوط به صنایع دریایی و دریانوردی و گردشگری دریایی، شناسایی و معرفی موانع و نقاط ضعف موجود در این صنایع و تلاش در جهت جلب حمایت سازمان های دولتی ذی ربط از دست اندرکاران این صنایع، ایجاد زمینه های مناسب بمنظور جذب سرمایه گذار و بهره گیری مناسب از ظرفیت های موجود و آشنایی دست اندرکاران با محصولات، نوآوری ها وظرفیت های موجود در سایر کشورها و کوشش برای رسیدن به استانداردهای جهانی از اهداف اصلی این نمایشگاه اعلام شده است.
ایجاد ارتباط بین دانشگاه های دریایی و دریانوردی و صنایع و شرکت های دریایی، ایجاد و یا ارتقا رویکرد صادرات محصول به سایر کشورها و ایجاد ارتباط تجاری با شرکای خارجی و همین طور جلب توجه مسئولان به لزوم توسعه دریامحور بعنوان یک ضرورت ملی و ایجاد ارتباط بین کانون های تولید فناوری و شرکت های دانش بنیان با صنایع دریایی از دیگر اهداف این نمایشگاه است.
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران در گروههای کالایی مربوط با بنادر و کشتیرانی، سازندگان و تامین کنندگان تجهیزات دریایی، صنایع ساخت و تعمیر کشتی، خدمات دریایی و بندری، صنایع فراساحلی، تحقیقات و آموزش دریایی و شیلات و آبزی پروری، فعالان و صاحب نظران این حوزه را گرد هم می آورد.
قرار است این نمایشگاه ۲۷ تا ۳۰ دی ماه امسال در کیش اجرا شود.


منبع:

1400/09/24
13:17:14
5.0 / 5
343
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان