پس از انتشار گزارش مهر؛

مشکل تأمین زمین مسکن ملی در شهرستان شوش برطرف شد

مشکل تأمین زمین مسکن ملی در شهرستان شوش برطرف شد به گزارش بازسازی خانه فرماندار شهرستان شوش از تأمین زمین برای طرح جهش تولید مسکن در این شهرستان اطلاع داد و تصریح کرد که مردم برای ثبت نام در طرح مسکن ملی اقدام نمایند.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، شهرستان شوش یکی از شهرهایی است که نامش در طرح «نهضت ملی مسکن» نبود و آرزوی خانه دار شدن جوانان و افراد فاقد مسکن را بر باد داد.
خبرگزاری مهر با گزارشی تحت عنوان «شوش زمین ندارد / طرح «نهضت ملی مسکن» در شوش اجرا نمی شود» خواهان پیگیری و رفع مشکل شد که امروز فرماندار شوش در مصاحبه خبری از رفع این مشکل اطلاع داد.
«عدنان غزی» فرماندار شهرستان شوش به خبرنگار مهر اظهار نمود: زمین مورد نیاز طرح جهش مسکن این شهرستان بعد از پیگیری ها و تغییر کاربری اراضی مورد نظر تأمین شده است.
وی اضافه کرد: به علت این که زمین مورد نیاز طرح جهش مسکن تأمین نشده بود شهروندان در ایام اول ثبت نام این طرح با مشکل روبه رو شده بوده و اجازه ثبت نام را در این طرح نداشتند.
غزی تصریح کرد: بعد از تأمین زمین مورد نیاز طرح جهش مسکن در شهرستان شوش مردم می توانند با ورود به سایت وزارت راه و شهرسازی نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند.

1400/10/24
12:58:14
5.0 / 5
280
تگهای خبر: تولید , سایت , شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان