جدید ترین آمار خرید ملک در ترکیه

جدید ترین آمار خرید ملک در ترکیه به گزارش بازسازی خانه، شفقنا نوشت: سازمان آمار ترکیه از قرار گرفتن عراقی ها در جایگاه سوم بیشترین خریداران مِلک در ترکیه طی ماه آگوست گذشته اطلاع داد.سازمان آمار ترکیه خاطرنشان کرد: فروش مِلک در ترکیه در ماه آگوست گذشته در مقایسه با مدت مشابه سال پیش ۱۰.۱ درصد کاسته شده و به ۵ هزار و ۲۷۳ منزل رسیده است همینطور شهر آنتالیا با فروش یکهزار و ۸۱۴ منزل در مرتبه نخست، استانبول با یک هزار و ۷۵۰ منزل در جایگاه دوم و مرسین با ۳۱۷ منزل در مرتبه سوم قرار گرفت.
بر طبق این آمار، ترکیه طی ۸ ماه گذشته ۴۴ هزار و ۵۹۵ منزل به اتباع خارجی فروخته است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۴.۶ درصد افزایش پیدا کرده است.
طبق این آمار، روس ها طی ماه ژوئیه با خرید یک هزار و ۲۳۸ منزل در ترکیه در مرتبه نخست بیشترین خریداران ملک در این کشور قرار گرفتند سپس ایرانیان با خرید ۶۳۳ منزل در جایگاه دوم و عراقی ها با خرید ۴۱۷ منزل در جایگاه سوم، آلمان با ۲۵۶ منزل در مرتبه چهارم و قزاقستان با ۲۳۱ منزل در جایگاه پنجم قرار گرفت.
عراقی ها از سال ۲۰۱۵ میلادی در صدر کشورهای خریدار ملک در ترکیه قرار داشتند اما از آغاز سال ۲۰۲۱ میلادی ایرانیان عنوان بیشترین خریداران ملک در ترکیه را تصاحب کردند و از آوریل گذشته روس ها از شهروندان این کشور پیشی گرفتند.
بیشتر بخوانید: انتظار ۱۰۰ ساله برای خرید خانه

۲۲۰ ۴۶


منبع:

1401/07/01
14:33:49
5.0 / 5
191
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان