رهن و اجاره خانه در پرمشتری ترین منطقه تهران چند؟

رهن و اجاره خانه در پرمشتری ترین منطقه تهران چند؟ به گزارش بازسازی خانه، اقتصادآنلاین نوشت: در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره واحدهایی در محدوده خیابان و میدان جمهوری اسلامی در تهران خواهیم پرداخت.جمهوری تهران یکی از پرمشتری ترین منطقه های تهران است برای اجاره آپارتمان در جمهوری می توانید یک واحد ۱۴۰ متری با ۲ خواب، آسانسور، پارکینگ و انباری که ۱۴۰ متر هم زیر نبا دارد با قیمت رهن ۹۵۰ میلیون تومان و اجاره ۱۰۰ هزار تومان کرایه کنید.

همچنین یک واحد ۷۰ متری در خیابان جمهوری که سال ساخت آن ۸۵ است و یک خواب و انباری دارد با رهن کامل ۴۵۰ میلیون تومان امکان پذیر است.

اگر به دنبال واحدهای بزرگ برای اجاره در خیابان جمهوری هستید می توانید یک واحد ۱۳۰ متری ۲ خوابه با تمام امکانات با رهن کامل ۹۳۰ میلیون تومانی امکان پذیر است.هشدار شهرداری به مردم در رابطه با خانه های ۲۵ متری

واحدهای کوچکتری هم در خیابان جمهوری برای اجاره وجود دارد برای نمونه در این منطقه یک واحد ۶۰ متری که سال ۸۳ ساخته شده است و فقط یک خواب دارد با قیمت رهن ۲۰۰میلیون تومان و اجاره ۱۰ میلیون تومانی آگهی شده است.

همچنین در خیابان جمهوری اجاره یک واحد ۶۵ متری که تمام امکانات را داشته باشد ۴۰۰ میلیون پول رهن و ۱۰ میلیون تومان اجاره می خواهد.

برای رهن کامل یک آپارتمان جمع و جور در منطقه جمهوری تهران می توانید یک واحد ۶۰ متری دو خوابه را با مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان کرایه کنید.

اگر به دنبال اجاره واحدهایی با متراژ متوسط در جمهوری هستید هم در آگهی های اجاره املاک یک واحد ۸۶ متری که قدیمی هم است با رهن ۳۵۰ میلیون تومان و ۵ میلیون ۵۰۰ هزار تومان در آگهی ها دیده می شود.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری در رابطه با هزینه اجاره خانه تهران به دست می آورید.

اجاره آپارتمان جمهوری تهران
محله متراژ مشخصات سال ساخت رهن(تومان) اجاره(تومان) جمهوری ۱۴۰ ۳خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۳۹۹ ۹۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ۱۰۰.۰۰۰ جمهوری ۷۰ ۱ خوابه، انباری ۱۳۸۵ ۴۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ - جمهوری ۱۳۰ ۲خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۳۹۴ ۹۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰ - جمهوری ۶۰ ۱ خوابه ۱۳۸۳ ۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ جمهوری ۶۵ ۱خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۳۹۹ ۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ جمهوری ۶۰ ۲ خوابه ۱۳۸۸ ۴۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ - جمهوری ۸۶ ۲ خوابه ۱۳۷۴ ۳۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۵٬۵۰۰٬۰۰۰ جمهوری ۹۸ ۲ خوابه، انباری ۱۳۷۴ ۹۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ۱۰۰.۰۰۰ جمهوری ۹۰ ۲ خوابه، انباری ۱۳۹۰ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰
220


1402/06/26
08:59:03
5.0 / 5
227
تگهای خبر: اجاره , املاك , ساخت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان