امیر حاتمی در جمع خبرنگاران:

هیچ گونه مشكل امنیتی در سواحل مكران وجود ندارد

هیچ گونه مشكل امنیتی در سواحل مكران وجود ندارد بازسازی خانه: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اظهار داشت: با تلاش های نیروی دریایی ارتش، وزارت دفاع و دیگر نیروها، كوچك ترین مشكل امنیتی در این منطقه وجود ندارد.


به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بامداد امروز در حاشیه دومین همایش بین المللی «معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه پایدار» در سواحل مكران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سواحل مكران یك گنج و دارای ظرفیت های مختلف است، توجه به این سواحل در دولت یازدهم و دوازدهم به اوج خود رسیده و امروز كارهای قابل ملاحظه ای هم از جانب دولت و هم از جانب بخش خصوصی در حال انجام می باشد.
وی اضافه كرد: زیرساخت های زیادی در حال احداث است و در آینده شاهد شكوفایی این منطقه خواهیم بود.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینكه هم اكنون حدود ۴۰ هزار نفر به صورت مستقیم و دو تا سه هزار نفر به صورت غیرمستقیم در این منطقه مشغول به كار هستند، اظهار داشت: با ظرفیت های موجود در سواحل مكران، این رقم قابلیت افزایش جهشی و دو تا سه برابر شدن را دارد.
امیر حاتمی خاطرنشان كرد: طرح «نگین مكران» كه مربوط به بخش پتروشیمی است، از مهمترین طرح های در دست اجرا در این منطقه است.
وی در انتها تاكید كرد: با تلاش های نیروی دریایی ارتش، وزارت دفاع و دیگر نیروها، كوچك ترین مشكل امنیتی در این منطقه وجود ندارد و سرمایه گذاران داخلی و خارجی با آسودگی می توانند اقدام به سرمایه گذاری كنند.

1396/12/07
16:44:49
5.0 / 5
5103
تگهای خبر: سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان