وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

حل مشكل صدور سند مالكیت برای اراضی شهری مطابق با طرح تفصیلی

حل مشكل صدور سند مالكیت برای اراضی شهری مطابق با طرح تفصیلی بازسازی خانه: اراك- وزیر راه و شهرسازی از رفع مشكل صدور سند مالكیت برای اراضی شهری مطابق با طرح تفصیلی، با همكاری دستگاه های مرتبط در این حوزه اطلاع داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، عباس احمد آخوندی عصر روز دوشنبه در انتها سفر یك روزه خود به استان مركزی، در جمع خبرنگاران تصریح كرد: امروز امضای قرارداد احداث ۵۰ دستگاه لوكوموتیو در اراك به انجام رسید كه یك پروژه بزرگ با سرمایه ۷۰میلیون یورو است و با مشاركت چین و سه كشور اروپایی صورت می پذیرد.
وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: با انعقاد این قرارداد به نظر می رسد طی پنج سال آینده كار واگن سازی در اراك در جریان بوده و اشتغال مرتبط آن فعال باشد.
آخوندی بیان كرد: سال قبل ۳۶۰ واگن باری و مسافری در اراك تولید شده و امیدواریم امسال این تعداد به بیش از ۶۰۰واگن برسد.
وی خاطرنشان ساخت: بازدید از پروژه های راهسازی استان مركزی برنامه دیگر سفر امروز بود، ازجمله كنارگذر اراك از سمت فرمهین و آزادراه اراك به سمت خرم آباد كه پروژه بزرگی است به ارزش یك هزار و ۲۶۰میلیارد تومان كه مشكلات بسیاری را از حوزه راهسازی استان حل می كند.
وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان كرد: پروژه دیگر كه مورد بازدید قرار گرفت پل تقاطع غیرهمسطح سنجان است، در مورد این طرح با عنایت به هماهنگی انجام شده طی امروز، روند این پروژه تسریع خواهد شد.
آخوندی ادامه داد: محور شازند به سمت ازنا هم پروژه بازدید شده دیگر بود كه با عنایت به تنگناهای اعتباری پیشنهاد دادم این پروژه تبدیل به آزادراه شود تا بتوانیم از سرمایه گذاری بخش خصوصی برای آن استفاده نماییم، البته این مورد باید بررسی شود.
وی افزود: پروژه ۳۳۶ واحدی ساخت واحد مسكونی در بافت فرسوده و غیررسمی اراك هم طی سفر امروز مورد بازدید قرار گرفت، با اجرای چنین پروژه هایی می توان بافت فرسوده را به خوبی ساماندهی و بازآفرینی شهری را اجرایی كرد.
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: مبحث تعیین تكلیف مالكیت و عرضه سند برای اراضی فاقد سند كه مطابق با طرح تفصیلی است مساله دیگری است كه بایستی صورت پذیرد.
آخوندی اضافه كرد: انعقاد تفاهم نامه راه اندازی قطار اراك به مهاجران و امیركبیر هم اقدام دیگر انجام شده در این سفر بود كه می تواند زمینه حمل و نقل آسان و بدون خطر را بین این سه شهر تولید كند و از حوادث جاده ای بكاهد.
وزیر راه و شهرسازی عنوان كرد: مرتبط با پل تقاطع غیرهمسطح اراك-فرمهین هم با عنایت به اینكه این پروژه طولانی شده، تلاش داریم اجرای آن تسریع شود و هر چه سریع تر به بهره برداری برسد.

1397/02/25
14:40:38
5.0 / 5
4809
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان