سازمان هواپیمایی خبر داد:

امضای سند همكاری هوایی ایران-قرقیزستان، برقراری هفته ای ۷ پرواز

امضای سند همكاری هوایی ایران-قرقیزستان، برقراری هفته ای ۷ پرواز بازسازی خانه: سازمان هواپیمایی كشوری از گسترش همكاری های حمل و نقل هوایی ایران و قرقیزستان و برنامه ریزی برای انجام حداكثر ۷ پرواز در هفته خبرداد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از سازمان هواپیمایی كشوری، در جهت اجرای سیاست ریاست جمهوری در خصوص توسعه و گسترش روابط با كشورهای آسیای میانه، سند همكاری های حمل ونقل هوایی توسط معاونان سازمان هواپیمایی كشوری ایران و قرقیزستان به امضا رسید.
جونو شالیف، معاون رئیس هواپیمایی كشوری قرقیزستان كه به همراه هیئتی به ایران سفر كرده است در دیدار با علی عابدزاده، رئیس سازمان هواپیمایی كشوری خواهان گسترش روابط بیشتر و همكاری های حمل و نقل هوایی با ایران شد.
خاطرنشان می گردد در این دیدار در مورد بهره برداری از پرواز به نقاط ثالث هم مذاكراتی انجام و مقرر شد تا سقف ۷ پرواز برنامه ای به صورت هفتگی بین دو كشور صورت گیرد.
علاوه بر مفاد فوق همكاری در زمینه راه اندازی پرواز مستقیم شركت های هواپیمایی طرفین، پذیرش شركت هواپیماییSKY KG AIRLINE توسط سازمان هواپیمایی كشوری ایران در جهت همكاری مشترك با شركتهای هواپیمایی ایرانی و راه اندازی پرواز برنامه ای، تبادل متون ماده ۸۳ مكرر در جهت تعیین حدود و اختیارات شركت های هواپیمایی اجاره دهنده و اجاره كننده هواپیما مورد مذاكره قرار گرفت.

1397/03/22
14:04:48
5.0 / 5
4854
تگهای خبر: اجاره , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان