پشتیبانی از داخلی سازی قطعات مورد نیاز صنعت هوانوردی

پشتیبانی از داخلی سازی قطعات مورد نیاز صنعت هوانوردی بازسازی خانه: نخستین نمایشگاه فرصت های طراحی و ساخت قطعات مورد نیاز صنعت هوانوردی از جانب نهاد ریاست جمهوری و با همكاری سازمان هواپیمایی كشوری اول و دوم مرداد برگزار می گردد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، مركز همكاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری با همكاری سازمان هواپیمایی كشوری، شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، انجمن شركت های هواپیمایی و دیگر دست اندركاران حوزه حمل ونقل هوایی، نخستین نمایشگاه «فرصت های طراحی و ساخت قطعات مورد نیاز صنعت هوانوردی» را با هدف عرضه نیازمندی های این صنعت و شكل گیری زنجیره تامین «داخلی» قطعات مورد نیاز هواپیما و تجهیزات فرودگاهی برگزار می نماید.
اولین دوره این نمایشگاه كه در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص پشتیبانی از كالای ایرانی در سالی كه مزین به این نام است برگزار می شود، روزهای اول و دوم مرداد ماه سال جاری در دانشكده صنعت هواپیمایی كشوری برپا می گردد.
بر اساس اعلام مركز همكاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، در روز دوم برگزاری نمایشگاه كارگاه آموزشی «آشنایی با مراحل دریافت گواهی نامه برای طراحی و ساخت قطعات هواپیما بر مبنای استانداردهای سازمان هواپیمایی كشوری» از ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار می شود.
به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، یكی از مهم ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه شناسایی قطعات موردنیاز در صنعت هوانوردی و فرصت ساخت آن در ایران است. بر این اساس مقرر است نمایندگاه شركت های هواپیمایی در این نمایشگاه نشست هایی با نمایندگان شركت های ایرانی تولیدكننده قطعات هواپیما داشته و قطعات مورد نیاز خویش را به آنها اعلام كنند تا این شركت ها قطعات درخواستی را تولید كنند.
به نظر می رسد این نمایشگاه با هدف كوشش برای بی نیازسازی صنعت هوانوردی از خرید قطعات هواپیماهای مسافری در دوره بازگشت مجدد تحریم ها مقرر است برگزار گردد.


1397/04/24
14:15:14
5.0 / 5
4666
تگهای خبر: تولید , ساخت , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان