نقدی: اقتصاد هیچ كشوری با روابط خارجی بهتر نشده، قدرت خرید مردم ایران، رتبه هجدهم دنیاست

نقدی: اقتصاد هیچ كشوری با روابط خارجی بهتر نشده، قدرت خرید مردم ایران، رتبه هجدهم دنیاست بازسازی خانه: تسنیم به نقل از معاون فرهنگی اجتماعی سپاه نوشت: بعد از تصویب برجام تحریم ها چند برابر شد و ما در هر حوزه كه تحریم شدیم پیشرفت كردیم. فقط در حوزه سلامت آن قدر پیشرفت داشته ایم كه در 40 سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی متوسط عمر مردم ایران 20 سال افزایش داشته است.سردار محمدرضا نقدی با اشاره به سوأل نمایندگان مجلس از رئیس جمهور اضافه كرد: امروز كه در بدترین شرایط اقتصادی قرار داریم نمایندگان مجلس از رئیس جمهور سوأل می كنند كه چرا وضعیت چنین است؟ در حالیكه امروز بانك جهانی اعلام نموده كه قدرت خرید مردم ایران در رتبه 18اُم قرار دارد.

سردار نقدی با اشاره به اینكه بعد از تصویب برجام تحریم ها چند برابر شد، اظهار داشت: مشكل اصلی ما این است كه خیلی از مردم باور كرده اند كه مشكلات اقتصادی در روابط با آمریكا برطرف می گردد در صورتیكه اقتصاد هیچ كشوری در دنیا با روابط خارجی برطرف نشده است و اقتصاد هیچ كشوری با سیاست خارجی آباد نشد و هر كشوری كه رشد اقتصادی داشته بر اثر كار كردن بسیار بوده است.
سردار نقدی تصریح كرد: نگاه كردن به اقتصاد از دریچه سیاست خارجی یك خلاف واقع بزرگ است و تا زمانی كه این دیدگاه را داشته باشیم آباد نخواهیم شد، كشور ما روزی آباد می گردد كه چشمان مان را از دنیا برداریم و مانند دوران دفاع مقدس و صنعت دفاعی عمل نماییم. وی در انتها تصریح كرد: یك دهم هزینه ای كه در صنایع مختلف شده در صنعت دفاعی هزینه نكرده ایم پس چرا در این زمینه پیشرفت كردیم چون در آنجا ما را تحریم كردند و ما هم به سراغ دانشگاه و مرتفع ساختن مسئله رفتیم اما در سایر صنایع كه خدمات دادند شرایط كاملاً برعكس بوده است. 1717

1397/06/07
13:34:04
5.0 / 5
4657
تگهای خبر: صنعت , مجلس , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان