معاون بنیاد مستضعان خبر داد؛

هزینه احداث قطعه ۳ آزادراه تهران-شمال

هزینه احداث قطعه ۳ آزادراه تهران-شمال به گزارش بازسازی خانه معاون توسعه ساختمان وانرژی بنیاد مستضعفان اظهار داشت: وضع اجرایی قطعه سوم آزاد راه تهران - شمال امسال مشخص می گردد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، منوچهر خواجه دلویی در نشست شورای فنی البرز در محل پروژه تهران ـ شمال كه با حضور استاندار البرز برگزار شد، اظهار داشت: ۴ قطعه در اجرای این پروژه پیش بینی شده كه قطعه ۴ از سال ۹۴ از مرزن آباد تا كمربندی چالوس زیر بار ترافیك رفته است.
وی ادامه داد: قطعه اول این پروژه به عنوان مهم ترین بخش آن، تهران را به شهرستانك در شمال استان البرز متصل می كند ضمن آنكه مسیر تهران ـ چالوس تا حدود زیادی با گشایش این قطعه كوتاه می گردد.
خواجه دلویی با اشاره به اینكه هزینه ساخت این قطعه ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان است اظهار نمود: قطعه دوم آزاد راه تهران ـ شمال از شهرستانك تا پل زنگوله ترسیم شده كه اكنون شركت های پیمانكار در حال انجام آن هستند.
معاون توسعه ساختمان و انرژی بنیاد مستضعفان تصریح كرد: تونل البرز بزرگترین تونل كشور هم در طول قطعه دوم آزاد راه تهران ـ شمال احداث می گردد.
به گفته خواجه دلویی، بخش شرقی این تونل درحال اجرا بوده و بخش غربی آن به مناقصه گذاشته شده است؛ ضمن اینكه برای ساخت قطعه سوم آزاد راه تهران شمال از محل فاینانس، در حال مذاكره با طرف های خارجی هستیم.
گفتنی است پروژه ساخت آزادراه تهران ـ شمال با همكاری وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مستضعفان در حال اجراست.
 

1396/08/15
19:15:27
5.0 / 5
5710
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان