در گفتگو با مهر مطرح شد؛

قول تركیه و لبنان برای حل مشكل سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی

قول تركیه و لبنان برای حل مشكل سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی بازسازی خانه: معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی كشوری اظهار داشت: مشكل خودداری برخی فرودگاه ها در تركیه و لبنان از سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی بزودی برطرف خواهد شد.مرتضی دهقان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره مشكل سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی در تركیه و لبنان اظهار داشت: شركت های هواپیمایی ایران در زمینه سوخت رسانی به علت تحریم های آمریكا با مشكلاتی روبرو هستند. با این وجود دولت های خارجی مكلف به تأمین نیازهای هواپیمایی ایرانی هستند.
وی با اشاره به اینكه در یك ماهه اخیر مشكلی در مورد سوخت رسانی به وجود آمده كه سبب بروز وقفه در انجام این عملیات برای هواپیماهای ایرانی شده است، خاطرنشان كرد: سازمان هواپیمایی كشوری و دیگر نهادهای ذیربط این مشكل را پیگیری كرده اند و همچنان در حال پیگیری هستند و از كشورهایی كه این اتفاق درآن رخ داده خواسته ایم تا نسبت به تعهدات خود در قبال سوخت رسانی و دیگر خدمات مورد نیاز هواپیماهای ایرانی اقدام نمایند.
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی كشوری افزود: كشورهای مذكور به ما پاسخ داده اند و به صورت جدی به دنبال رفع این مشكل هستند به صورت ویژه تركیه قول داده تا مشكل سوخت رسانی به هواپیماها را برطرف كند.
به گفته دهقان، چند شركت سوخت رسان هواپیما درتركیه فعال است كه طبق اعلاممسئولان ترك، این شركت ها چندملیتی هستند، ولی با این وجود به دنبال رفع این مشكل بوده اند. همینطور لبنان همین وضعیت را دارد و آنها هم قول داده اند مشكل را حل كنند. براین اساس امیدواریم بزودی مشكل سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی در تركیه و لبنان برطرف شود.
این مقام مسئول در سازمان هواپیمایی كشوری درباره تحریم هواپیماهای ایران ایر تصریح كرد: صنعت هوانوردی ایران در طول ۴۰ سال انقلاب، همواره با تحریم های ظالمانه روبرو بوده است و تحریم های اخیر آمریكا ضد هواپیماهای شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) مبحث جدیدی نیست.
دهقان اظهار داشت: اینكه آمریكایی ها به این نتیجه رسیده اند كه باوجود تحریم ها، نیروهای جوان ما با نوآوری های بهتری در مورد صنعت هوانوردی عمل می كنند بیشتر آمریكایی ها را عصبانی می كند.
وی اضافه كرد: همواره توانسته ایم در طول سالهای گذشته در صنعت هوانوردی روی پای خود بایستیم و باوجود اعمال تحریم ها، استانداردهای جهانی حمل و نقل هوایی را رعایت نماییم البته تحریم ها مشكلاتی را برای ایران ایر و سایر شركت های هواپیمایی بوجود آورده است اما این شركت ها به طرق مختلف این معضل را از پیش پای خود برداشته اند.
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی كشوری تصریح كرد: هیچیك از مسیرهای پروازی هواپیماهای ایرانی با مشكل روبرو نیست و همه پروازها برقرار است.

1397/09/06
18:58:31
5.0 / 5
4758
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان