۵۳ بیمارستان در ۵ سال اخیر راه اندازی شد، ۱۸بیمارستان در شرف تكمیل

۵۳ بیمارستان در ۵ سال اخیر راه اندازی شد، ۱۸بیمارستان در شرف تكمیل بازسازی خانه: سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی در حوزه تأمین فضاهای درمانی، از سال ۱۳۹۲ تا كنون ۵۳ پروژه بیمارستانی را تكمیل كرده است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی، بخش عمده ای از پروژه های عمرانی این سازمان در حوزه بهداشت و درمان كشور اجرا شده است كه از سال ۱۳۹۲ تا كنون ۵۳ پروژه بیمارستانی تكمیل و در چرخه خدمات دهی به مردم قرار گرفته اند.
بنا بر این گزارش، با بهره برداری از پروژه های بیمارستانی یاد شده كه در شهرستان های مختلف جانمایی شده اند ۵ هزار و ۴۲۰ تخت به مجموعه فضاهای درمانی افزوده شد.
آمار نشان داده است دولت برای راه اندازی ۵۳ بیمارستانی كه از سال ۱۳۹۲ تابحال به بهره برداری رسیده اند حدود هزار و ۳۲۵ میلیارد تومان هزینه كرده است. همین طور ۱۸ بیمارستان دیگر باز در شرف تكمیل، تجهیز و بهره برداری هستند كه با بهره برداری از آنها سه هزار و ۲۴۱ تخت به مجموعه فضاهای درمانی كشور اضافه میگردد.
گفتنی است سازمان مجری پارسال با وجود محدودیت های مالی ۸ پروژه بیمارستانی در سیرجان، نهاوند، بروجرد، سراب، ابهر، قرچك، مراغه و بانه را تكمیل و تحویل وزارت بهداشت داد.

1397/09/25
14:02:47
5.0 / 5
4778
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان