مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی؛

هما پرواز چارتری ندارد، ۲۹ فروند هواپیمای فعال داریم

هما پرواز چارتری ندارد، ۲۹ فروند هواپیمای فعال داریم بازسازی خانه: مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینكه این شركت ۲۹ هواپیمای فعال دارد، اظهار داشت: ۳۸۰ صندلی به صندلی های هما در نوروز ۹۸ افزوده می شود.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، فرزانه شرفبافی در حاشیه افتتاح آشیانه شماره ۲ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در فرودگاه امام خمینی (ره) در جمع خبرنگاران گفت: این آشیانه در فرودگاه امام خمینی (ره) برای تعمیر و نگهداری هواپیماهای برد متوسط است كه بزودی از آن بهره برداری دائمی خواهیم كرد.
وی با اشاره به افزایش تعداد هواپیماهای ATR در ایران ایر اظهار داشت: یكی از سه آشیانه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در فرودگاه مهرآباد را به تعمیر و نگهداری هواپیماهای ATR اختصاص می دهیم. همین طور یكی از آشیانه های ایرباس در فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل می شود.
به گفته شرفبافی، این آشیانه سه ماه پیش تحویل قطعی شد و سیستم اطفای حریق آن باز نصب شده است. امروز نخستین هواپیمای مورد تعمیر كه هواپیمای ایرباس «براوو ولف» هما است وارد آشیانه شماره ۲ شد تا تعمیر شود. در این آشیانه، تعمیرات سبك و نیمه سنگین صورت خواهد گرفت.
مدیرعامل ایران ایر تصریح كرد: با شروع به كار این آشیانه در فرودگاه امام خمینی (ره)، یك تیك آف لندینگ(نشست و برخاست) اضافه هواپیمای خالی از مهرآباد به فرودگاه امام خمینی (ره) كه هزینه های زیادی بر دوش هما می گذاشت، حذف می شود كه تا قبل از افتتاح این آشیانه، سالانه ۵۰ نشست و برخاست غیراختصاری میان این دو فرودگاه انجام می شد.
شرفبافی درباره اقدامات هما در سفرهای تعطیلات نوروزی اظهار داشت: ۳۸۰ صندلی در نوروز ۹۸ به مجموع صندلی های هما افزوده خواهد شد؛ ضمن اینكه به سبب تحریم ها كه برخی فرودگاه های اروپایی، مانع انجام پروازهای برخی شركت های هواپیمایی ایرانی شده بودند، این پروازها در نوروز ۹۸ بر عهده شركت هما گذاشته خواهد شد.
وی درباب زیان انباشته هما اضافه كرد: زیان انباشته ایران ایر سالانه افزایش می یابد كه به نرخ ارز محاسباتی اختتام هر سال محاسبه می شود. امسال میزان مطالبات هما توسط بازرس قانونی این شركت هواپیمایی، احصاء شد كه با نقد شدن آنها، می توانیم قسمتی از زیان انباشته را پوشش دهیم. بخشی دیگر باز با كمك مالی دولت تسویه می شود اما قرار نیست مبلغ زیان انباشته اعلام گردد.
مدیرعامل ایران ایر با تاكید بر اینكه ۲۹ فروند هواپیمای فعال در هما داریم، گفت: ایران ایر و همه شركت های هواپیمایی ایرانی مشكل تأمین قطعات را دارند.
شرفبافی درباره فروش چارتری در هما اظهار داشت: ایران ایر پرواز چارتری ندارد و سیستم فروش هما، به روزترین و كارآمدترین سیستم فروش بلیت است كه اخیراً باز اپلیكیشن موبایلی را راه اندازی كرده ایم.
وی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر درباره بدهی این شركت به صندوق توسعه ملی اشاره كرد: بدهی ما با این صندوق هنوز تسویه نشده است.

1397/11/28
15:39:28
5.0 / 5
4944
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان