رئیس كمیسیون عمران مجلس:

نرخ بلیت قطار، اتوبوس و هواپیما در نوروز تغییر نمی كند

نرخ بلیت قطار، اتوبوس و هواپیما در نوروز تغییر نمی كند به گزارش بازسازی خانه رئیس كمیسیون عمران مجلس از عدم افزایش نرخ بلیت اتوبوس، قطار و هواپیما برای سفرهای نوروزی اطلاع داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از خانه ملت، محمدرضا رضایی كوچی با اشاره به ورود كمیسیون عمران مجلس به پرونده نرخ حمل و نقل ریلی، هوایی و جاده ای در روزهای نوروز ۹۸، اظهار داشت: از ماه گذشته این كمیسیون، مذاكرات و مكاتبات خود با دستگاه ها در حوزه های مختلف حمل و نقل را شروع كرده و خوشبختانه این سازمان ها همكاری مناسبی را با مجلس داشته اند.
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مكاتبه كمیسیون عمران مجلس با سازمان هواپیمایی، اظهار داشت: در این مكاتبه، درباره نرخ بلیت هواپیما در روزهای نوروز مذاكرات جدی و قابل قبولی صورت گرفت، از این رو طبق گزارش این سازمان، نرخ بلیت هواپیما در روزهای نوروز ۹۸ تغییر نخواهد كرد.
وی افزود: همینطور كمیسیون عمران مجلس در مذاكرات با مسئولان حمل و نقل ریلی در ارتباط با نرخ بلیت هم تاكید كرد كه قیمت بلیت قطار در نوروز ۹۸ نباید تغییر كند تا مسافران بتوانند بهتر از امكانات حمل و نقل ریلی استفاده كنند.
این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه كرد: در بحث حمل و نقل جاده ای هم كمیسیون عمران مجلس معتقد به عدم افزایش قیمت بلیت اتوبوس بود، همینطور بر لزوم افزایش خدمات رفاهی در حوزه حمل و نقل تاكید شد.
رئیس كمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: همینطور اعضای كمیسیون عمران مجلس بر آمادگی و حضور كامل هلال احمر، اورژانس و ناجا در جاده ها تاكید كردند.

1397/12/04
14:18:39
5.0 / 5
4868
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان