مشاور رئیس جمهور خبر داد:

حمایت دولت و نمایش معافیت مالیاتی به سرمایه گذاران در بندر چابهار

حمایت دولت و نمایش معافیت مالیاتی به سرمایه گذاران در بندر چابهار بازسازی خانه: دبیر شورای عالی مناطق آزاد اظهار داشت: با تكمیل زیرساخت های فیزیكی و تسهیل فرآیندها، بندر چابهار به هاب ترانزیتی منطقه تبدیل می شود.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، مرتضی بانك در همایش بین المللی چابهار گفت: كمتر از دو سال پیش با امضای موافقتنامه سه جانبه ایران، هند و افغانستان، تلاش این سه كشور برای توسعه روابط، جانی دوباره یافت.
وی با دعوت از دیگر كشورهای منطقه همچون كشورهای آسیای میانه، خلیج فارس و دریای عمان برای پیوستن به موافقتنامه چابهار و برخورداری از مواهب این توافقنامه سیاسی ـ اقتصادی اضافه كرد: بندر چابهار با قرار گرفتن در منطقه آزاد، از معافیت های مالیاتی و مشوق ها برخوردار بوده و مكان مناسبی برای سرمایه گذاری محسوب می شود.
مشاور رئیس جمهور با اشاره به اهمیت تكمیل خط آهن چابهار ـ زاهدان برای افزایش سرمایه گذاری در بندر چابهار اظهار داشت: دسترسی بیشتر افغانستان به هند بوسیله بندر چابهار، می تواند توسعه بیشتر منطقه را به دنبال داشته باشد. همین طور چابهار بازارهای یك میلیارد و ۴۰۰ میلیونی این سه كشور را به یكدیگر نزدیك می كند.
بانك با تاكید بر اینكه دسترسی چابهار به آب های آزاد، از مهمترین مؤلفه های سرمایه گذاری در این بندر است، اشاره كرد: صنایع جانبی بندر چابهار باز در حال توسعه بوده كه همچون آنها، صنایع پتروشیمی در این منطقه است كه آماده سرمایه گذاری بیشتر سرمایه گذاران خواهد بود. همین طور برنامه های توسعه ای این بندر، سرمایه گذاری ها را جذاب تر می كند.
دبیر شورای عالی مناطق آزاد با اشاره به اینكه امكان دسترسی شبه قاره هند به اروپا، بوسیله بندر چابهار تسهیل می شود، تصریح كرد: چابهار دوره جدید ایفای نقش ترانزیت جهانی را به اذهان تداعی می كند.
وی اضافه كرد: سازمان منطقه آزاد چابهار تلاش می كند با تسهیل فرآیندها، تكمیل زیرساخت های فیزیكی و رفع موانع سرمایه گذاری، این بندر را به هاب ترانزیتی و اقتصاد دریامحور منطقه تبدیل كند.
بانك اشاره كرد: مطمئناً همه سرمایه گذاران در بندر چابهار، از حمایت كامل دولت ایران برخوردار خواهند شد.

1397/12/07
19:35:24
5.0 / 5
4494
تگهای خبر: بازار , بانك , توسعه , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان