معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان كرد:

ثروت آفرینی درآبادان وخرمشهر بااستفاده از ظرفیت های منطقه ای وملی

ثروت آفرینی درآبادان وخرمشهر بااستفاده از ظرفیت های منطقه ای وملی بازسازی خانه: معاون وزیر راه و مدیرعامل شركت باز آفرینی شهری ایران اظهار داشت: در آبادان و خرمشهر با استفاده از ظرفیت های منطقه ای و كمك های ملی می توان ثروت آفرینی كرد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، سید محمد پژمان ظهر امروز پنجشنبه در جلسه باز آفرینی بافت فرسوده در محدوده منطقه آزاد اروند (شهرهای آبادان و خرمشهر) كه در محل سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد، اظهار نمود: نمایش طرح و برنامه از توانمندی های منطقه، اشتغال زایی و ایجاد ثروت راهكار توسعه و عمران آبادان و خرمشهر است.
وی اظهار نمود: منطقه آزاد اروند توانایی ها و ظرفیت های بسیاری دارد كه می توان با استفاده از توانایی ها و ظرفیت های داخلی، خیلی از مشكلات شهرهای آبادان و خرمشهر را برطرف كرد.
معاون وزیر راه و شهر سازی با اشاره به اینكه نباید برای رفع مشكلات منطقه منتظر ظرفیت های ملی بود، اشاره كرد: باید فكر كرد كه چگونه می توان به ثروت آفرینی رسید و صحبت كردن از مشكلات و كاستی ها به تنهایی كار ساز نیست.
وی افزود: بطور قطع ظرفیت های ملی باز باید برای توسعه منطقه وارد عمل شود اما ابتدا باید از مدیریت و توانایی داخلی منطقه آزاد اروند بهره برد.
پژمان اظهار داشت: انتظار می رفت تا در سه دهه نخست سپس اختتام جنگ مشكلات شهرهای آبادان و خرمشهر رفع گردد اما چنین نشد، پس امیدواریم كه بتوانیم مشكلات را كاهش دهیم.
وی اضافه كرد: امید می رود تا سپس انجام بازدیدها، به تناسب ظرفیت ها بتوانیم كارهایی را انجام دهیم، وضعیت فعلی شایسته مردم ایثارگر و مقاوم آبادان و خرمشر نیست.

1397/12/24
00:29:20
5.0 / 5
4786
تگهای خبر: توسعه , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان