یك مقام مسئول خبر داد:

ظرفیت خالی ۴۰ درصد صندلی قطارهای نوروزی

ظرفیت خالی ۴۰ درصد صندلی قطارهای نوروزی بازسازی خانه: معاون اجرایی یك شركت حمل و نقل ریلی با اشاره به اینكه سفرهای نوروزی از ۲۴ اسفند آغاز می شود، از خالی بودن ۴۰ درصدی ظرفیت قطارهای مسافری آگاهی داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از رجا، محمدرضا شناسنده اظهار داشت: از حدود یك میلیون و ۲۰۰ هزار صندلی ایجادی توسط این شركت ریلی برای سفرهای نوروزی، تا این لحظه فقط ۶۰ درصد بلیت ها خریداری شده و مابقی موجود است.
وی اضافه كرد: مسافران با توزیع سفر خود در بازه زمانی مختلف علاوه بر بهره مندی از سفر با قطار، می توانند از تخفیفاتی كه این شركت در تاریخ ها و مسیرهای مختلف باز نمایش می دهد استفاده كنند.
شناسنده افزود: مسیر تهران- مشهد از تاریخ ۴ فروردین دارای ظرفیت خالی بوده و از تاریخ دوازدهم فروردین تخفیف مناسب وجود دارد. همین طور مسیر مشهد-تهران باز كلیه روزها ظرفیت خالی دارد و در سایر مسیرها هم در ایام مختلف نوروز، سفرهای با تخفیف وجود دارد.
معاون اجرایی شركت ریلی اضافه كرد: برای نوروز سال جاری حدود یك میلیون و ۲۰۰ هزار صندلی ظرفیت به وجود آمده است كه روزانه ۱۵۰ قطار (۷۳ حركت بین شهری و ۷۷ حركت حومه ای) در خدمت مسافران خواهد بود.

1397/12/25
11:57:17
5.0 / 5
4531
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان