حناچی خبر داد:

ساخت۵۲۰واحد در محله سیروس، رونمایی از نوسازی سیروس برای سومین بار

ساخت۵۲۰واحد در محله سیروس، رونمایی از نوسازی سیروس برای سومین بار بازسازی خانه: شهردار تهران اظهار داشت: تابحال دو بار برای نوسازی محله سیروس برنامه ریزی شده بود كه اجرا نشد و امروز از سومین طرح آن برای ساخت ۵۲۰ واحد رونمایی گردید.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، پیروز حناچی در نشست امضای تفاهم نامه همكاری شهرداری تهران و وزارت راه و شهرسازی برای نوسازی محله سیروس پایتخت اظهار داشت: برای اجرای طرح جامع شهر تهران باید از اول میان شورایعالی شهرسازی و معماری و شهرداری تهران هماهنگی ایجاد می شد و اگر این هماهنگی به وجود آمده بود شاهد ناهنجاری های بصری در تهران نبودیم. امیدواریم امضای تفاهم نامه های همكاری شهرداری تهران در وزارت راه و شهرسازی منجر به برنامه ریزی عملی برای بهتر شدن شهر تهران شود.
شهردار تهران درباره بازسازی بافت فرسوده تهران اضافه كرد: توجه به منافع ذی نفعان و ایجاد اطمینان برای ساكنان این بافت ها همچون موضوعاتی است كه توسعه گران باید به آن توجه نمایند.
وی در حاشیه این نشست در جمع خبرنگاران خاطرنشان كرد: كل محله سیروس ۴۰ هكتار است كه نقطه ای كه مقرر است مورد بازسازی قرار گیرد ۴.۲ هكتار بوده و ۵۲۰ واحد مسكونی در آن توسط توسعه گران (انبوه سازان) بخش خصوصی ساخته خواهد شد. در راه اندازی این مجموعه الگوی بومی محله و ارزش های معماری این منطقه مورد توجه قرار خواهد گرفت.
شهردار تهران خاطرنشان كرد: تاكنون برای محله سیروس دو طرح مصوب داشتیم كه اولی ساخت بلوك هایی شبیه مسكن مهر و دومی با نام مسكن امید كه طرح مناسب تری بود. امروز طرح سوم مورد تفاهم شهرداری و وزارت راه و شهرسازی قرار گرفت كه برای آن برنامه ریزی می شود.

1398/02/29
15:06:11
5.0 / 5
4972
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان