شوی ضد ایرانی مقام های سعودی در نشست مكه، عكس

شوی ضد ایرانی مقام های سعودی در نشست مكه، عكس بازسازی خانه: باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مقام های سعودی در نشست مكه سلاح هایی را به معرض نمایش گذاشته و ادعا كرده اند كه این ها بقایای سلاح های ایرانی هستند كه در اختیار انصارالله یمن گذاشته شده اند.


پایگاه ایندیپندنت عربی اعلام نمود مقام های سعودی شماری از ادوات جنگی كه ادعا شده ساخت ایران هستند و در اختیار نیروهای انصارالله قرار گرفته اند را در راه هیئت های شركت كننده در نشست مكه قرار داده اند.
پایگاه ایندیپندنت عربی كه از طرف افراد نزدیك به مقام های سعودی اداره می شود، به نقل از برخی منابع از به نمایش درآمدن آنچه لاشه موشك های ایرانی خوانده می شود و نیز پهپادها و سلاح هایی آگاهی داد كه گروه انصارالله بوسیله آن به شهرها و سرزمین های عربستان سعودی حمله كرده است. طبق ادعای این پایگاه، همچون ادوات نمایش داده شده به بازدیدكنندگان در نشست مكه، موشك ایرانی «بركان» است كه به سمت مكه و فرودگاه ریاض شلیك شده بود. سعودی ها همین طور در نمایش ضد ایرانی خود، پهپادهایی را به نمایش درآوردند كه ادعا شده بوسیله آنها تأسیسات اقتصادی و زیربنایی عربستان هدف گرفته شده اند. اینها، علاوه بر مانیتور بزرگی است كه برای نمایش برخی فیلم های كوتاه در این خصوص در آن محل قرار داده شده است. ایندیپندنت عربی همین طور اعلام نمود این نمایشگاه در ورودی سالنی قرار دارد كه پادشاهان، رؤسای كشورها، هیئت های اعزامی و همراهانشان از نیروهای دیپلماتیك، امنیتی و رسانه ای جهت شركت در نشست مكه از آنجا عبور می كنند. همین طور تركی بن صالح المالكی، سخنگوی رسمی نظامی ائتلاف سعودی در كمتر از یك دقیقه، محتوای ادوات نمایش داده شده را برای آنها شرح می دهد. گفتنی است قبل تر نیكی هیلی، نماینده وقت آمریكا در سازمان ملل متحد نیز با برگزاری كنفرانسی خبری در واشنگتن، بقایای شماری از تسلیحات را به نمایش گذاشت و ادعا نمود اینها قطعات باقی مانده از موشك شلیك شده ایرانی به ریاض است. 310311


منبع:

1398/03/09
14:16:10
5.0 / 5
4699
تگهای خبر: درآمد , ساخت , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان