استاندار تهران خبر داد

اتمام مسكن مهر استان تهران تا آخر سال ۹۹

اتمام مسكن مهر استان تهران تا آخر سال ۹۹ به گزارش بازسازی خانه استاندار تهران اظهار داشت: تا آخر سال جاری متوسط تحویل واحدهای مسكن مهر به 90 درصد می رسد و پیش بینی می نماییم در سال 99، 100 درصد این واحدها به متقاضیان تحویل داده شود.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، انوشیروان محسنی بندپی، عصر سه شنبه در هفتاد و پنجمین جلسه شورای مسكن استان تهران گفت: مسكن مهر استان تهران برای تحویل به متقاضیان نیازمند تلاش جهادی مدیران است.
وی با اشاره به اینكه حضور دستگاه های خدمات رسان نظیر برق در جلسات شورای مسكن بسیار راهبردی است اظهار داشت: در نامه ای به وزیر نیرو حتما غیبت غیر موجه مدیران این دستگاه ها را گزارش می دهیم.
محسنی بندپی بیان داشت: قانون برنامه ششم تكلیف كرده كه جامعه هدف بهزیستی و كمیته امداد از پرداخت هزینه انشعابات معاف هستند و پس در مسكن مهر نمی بایست از آنها هزینه ای در این خصوص دریافت كرد.
استاندار تهران در ادامه گفت: مشكل واحد های مسكن مهر عزیزان معلول در شهر پیشوا در نخستین جلسه شورای تأمین فرمانداری این شهرستان طرح و تعیین تكلیف می شود.
محسنی بندپی اضافه كرد: مقرر شد سازمان آب و فاضلاب نسبت به تامین انشعاب واحدهای مسكن مهر پردیس در اسرع وقت اقدام نماید و تامین زیرساخت ها نیز در حوزه برق صورت گیرد.
وی افزود: البته مدیران عامل شركت های توزیع و انتقال برق و یا نمایندگان آنها در جلسه امروز حضور نداشتند كه مقرر شد این مساله در نامه ای به وزیر نیرو اعلام گردد.
استاندار تهران درباب زمان واگذاری كامل مسكن های مهر به متقاضیان در سطح استان تهران اظهار داشت: هم اكنون در اندیشه ۱۰۰ درصد واحدهای مسكن مهر تحویل متقاضیان شده، در پرند ۷۷ درصد، در پردیس ۴۳ درصد و واحدهای در اختیار راه و شهرسازی نیز تا ۹۱ درصد تحویل متقاضیان شده، بدین سان به صورت میانگین در استان تهران ۷۶ درصد واحدهای مسكن مهر تحویل متقاضیان شده و تا آخر سال جاری متوسط تحویل این واحدها به ۹۰ درصد می رسد و پیش بینی می نماییم در سال ۹۹، ۱۰۰ درصد این واحدها به متقاضیان تحویل داده شود.

Eمنبع:

1398/07/10
15:55:27
5.0 / 5
4715
تگهای خبر: خدمات , ساخت , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان