معاون علمی رئیس جمهور خطاب به دستگاه های دولتی:

به هیچ عنوان با استارت آپ ها رقابت نكنید، ۱۰۰ درصد می بازید

به هیچ عنوان با استارت آپ ها رقابت نكنید، ۱۰۰ درصد می بازید به گزارش بازسازی خانه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور خطاب به دستگاه های دولتی اظهار داشت: به هیچ عنوان شانس رقابت با استارت آپ ها را ندارید و صد درصد می بازید.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، سورنا ستاری امروز در مراسم اختتامیه چهارمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیك و صنایع وابسته با اشاره به اینكه در مجموعه وزارت راه و شهرسازی، سازمان هواشناسی به خاطر تولید داده های هواشناسی برای ما جز شركت های مرز دانش شمرده می شود اظهار داشت: در حوزه هوشمند سازی در وزارت راه و شهرسازی اتفاقات خوبی افتاده است اما هنوز به آنچه باید باشد فاصله داریم.
وی اضافه كرد: البته باید بین هوشمند سازی و الكترونیكی كردن فرق بگذاریم. اینكه دیتاها را در یك جا جمع نماییم هوشمند سازی نیست بلكه الكترونیكی كردن است. در هوشمند سازی پلتفرمی ایجاد می شود كه همه شركت های دانش بنیان و استارت آپ ها تحت آن فعالیت كنند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور خطاب به دستگاه های دولتی گفت: به هیچ عنوان با بچه های مجموعه استارت آپ ها رقابت نكنید. مطمئن باشید صد در صد می بازید. حتی یك درصد هم شانس پیروزی ندارید.
ستاری اظهار داشت: تنها راهتان این است كه از این بچه ها حمایت كنید. رشد استارت آپ ها بسیار زیاد است. برخی استارت آپ ها هفته ای ۱۰ درصد رشد می كنند. وی ادامه داد: بازیكنان سنتی این حوزه حتما در بخش استارت آپ ها سرمایه گذاری كنند. اگر امروز وارد شوید شاید در آینده سهمی داشته باشید در غیر این صورت در آینده می بازید.


منبع:

1398/09/27
18:10:48
5.0 / 5
4805
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان