پس از اجرای ۲۰ روزه منتشر شد؛

نخستین گزارش IMO از نحوه ی اجرای قانون ۲۰۲۰

نخستین گزارش IMO از نحوه ی اجرای قانون ۲۰۲۰ بازسازی خانه: نخستین گزارش سازمان بین المللی دریانوردی از اجرای 20 روزه قانون 2020 منتشر گردید.


به گزارش بازسازی خانه به نقل از سایت IMO در مدت اجرای قانون فقط ۱۰ مورد گزارش دریافت شده كه نشان میدهد دسترسی به سوخت كم سولفور با محدودیت مواجه بوده است و بقیه خطوط كشتیرانی بدون مشكل با سوخت كم سولفور به كار خود ادامه دادند و هیچ گزارشی در ایمیل های دریافتی ثبت نشده است.
در این ارتباط كیتاك لیم، دبیر كل سازمان IMO نیز اظهار داشت: من معتقدم شهامت و فداكاری IMO به نفع كشورهای جهان و محیط زیست عاری از آلودگی است و اجرای چنین قانونی با تغییرات اساسی و موفقیت، بدون هرگونه بی نظمی پیش می رود.
وی اضافه كرد: برنامه بعدی IMO از اول مارس ۲۰۲۰ با شدت و قاطعیت ادامه خواهد یافت. به همین جهت از همه صاحبان كشتی و اپراتورها و بازرسان بندری می خواهم كه همچنان ممنوعیت سوخت با سولفور بالا را جدی گرفته و نسبت به اجرای قانون پایبند باشند. در چنین شرایطی است كه كوشش های ما نتیجه بخش خواهد شد. من در اینجا از تمامی ذی نفعان و جامعه‌ی حمل و نقل دریایی تشكر ویژه را در جهت همكاری با این سازمان دارم.
به گفته‌ی كیتاك لیم بااینكه افزایش قیمت سوخت در ایام اول اجرای قانون صاحبان خطوط كشتیرانی را ناراضی ساخت، اما الان قیمت سوخت كم سولفور به موقعیت تثبیت كننده ای رسیده است و به نظر نمی رسد جای نگرانی وجود داشته باشد.
سازمان بین المللی دریانوردی IMO درانتها این گزارش از جامعه‌ی دریایی خواست گزارش های مربوط به عدم دسترسی به سوخت كم سولفور و هرگونه مشكل به وجود آمده را به دبیرخانه این سازمان به آدرس ایمیل imo۲۰۲۰ @imo.org اطلاع دهند.


منبع:

1398/11/05
23:06:14
5.0 / 5
5213
تگهای خبر: ساخت , سازمان , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان