تایید متقاضیان طرح ملی مسكن قطعی است؟

تایید متقاضیان طرح ملی مسكن قطعی است؟ به گزارش بازسازی خانه در حالی 14 بهمن برای متقاضیان تایید شده طرح ملی مسكن پیامك ارسال شده كه مقام مسئول وزارت راه و شهرسازی، اظهار داشت: تایید متقاضیان طرح ملی مسكن غیرقطعی است.


به گزارش بازسازی خانه به نقل از خبر آنلاین، اصلانی با اشاره به اینكه ارسال پیامك پذیرفته شدگان غیرقطعی اقدام ملی مسكن ۱۴بهمن از ساعت ۱۱ بامداد آغاز و تا ساعت ۲۲ شب همان روز به پایان رسید، اظهار نمود: برمبنای قانون ساماندهی افرادی كه می توانستند از تسهیلات دولتی و برنامه های حمایتی مسكن استفاده كنند و در اقدام ملی مسكن ثبت نام كردند، با تطبیق بعضی از شرایط طی پیامكی پذیرش اولیه به واجدان شرایط اعلام گردید. وی افزود: كسانی كه پیامك دریافت نمودند واحد شروط فرم ج سبز، فقدان مالكیت خصوصی مسكن و عدم استفاده از تسهیلات خرید، جعاله یا مشاركت مسكن هستند. وی تصیح كرد: جهت بررسی سایر شروط طرح اقدام ملی مسكن كه شامل سابقه سكونت پنج ساله، تاهل، و تطبیق مشخصات فردی و شناسنامه ای با اطلاعاتی است كه در سامانه ثبت شده، باید به سامانه tem.mrud.ir برمبنای جدول زمانبندی تعیین شده بازگشت كنند و نسبت به تكمیل مدارك خود اقدام نمایند.
وی توضیح داد: متقاضیان باید اصل شناسنامه، اصل كارت ملی خود و خانواده شان، به اضافه مدركی كه سابقه سكونت آنها را تایید كند، ارائه دهند. مداركی كه موید سابقه سكونت است شامل گواهی اشتغال به كار در دوایر دولتی، سابقه بیمه ۵ ساله اگر در بخش خصوصی شاغل هستند و یا سابقه پنج ساله تحصیل فرزندان است. بگفته وی، متقاضیانی كه پیامك دریافت كرده اند باید تعهدنامه محضری كه فرم خام آن در سامانه بارگذاری شده را پر كرده و با ثبت آن در دفترخانه به هراه سلیر مداركی كه اعلام گردید به محل هایی كه در سامانه اعلام شده ارائه می دهند. مدیركل دفتر اقتصاد مسكن اظهارات معاون وزیر راه و شهرسازی درباره میزان آورده اولیه متقاضیان طرح ملی مسكن را تكرار كرد و با اشاره به اینكه آورده اولیه متقاضیان رقمی بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان است كه به هر متقاضی اعلام خواهد شد، اظهار داشت: افراد معرفی شده به بانك جزو متقاضیان قطعی اقدام ملی مسكن هستند. اصلانی اظهار داشت: حق اعتراض را برای متقاضیانی كه پیامك دریافت نكردند محفوظ است و آنها می توانند از اول تا ۱۰ اسفند با مراجعه به سامانه دلیلهای رد درخواست خودرا دریافت نمایند. چنانچه اشتباهی رخ داده باشد اعتراض به حق متقاضیان بررسی خواهد شد. وی تصریح كرد: افرادی كه قبل تر برای مسكن مهر ثبت نام كردند ولی بنا به دلایلی واحدها به انها واكذار نشده و به این علت فرم ج آنها قرمز است، باید به ادارات كل راه و شهرسازی بازگشت كنند كه ادارات كل ملزم به بررسی مورد به مورد هستند. همین طور درباب سابقه مالمكیت تیز این دسته از افراد یاید بعد از سبز شدن فرم ج به ثبت مراجعه نموده و عدم مالكیت خودرا اعلام كنند. ۲۲۳۲۲۳


منبع:

1398/11/18
20:29:42
5.0 / 5
4812
تگهای خبر: بانك , بیمه , تسهیلات , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان