به سازندگان 100 هزار واحد مسكونی در بافت فرسوده تسهیلات داده می شود

به سازندگان 100 هزار واحد مسكونی در بافت فرسوده تسهیلات داده می شود به گزارش بازسازی خانه مدیرعامل شركت بازآفرینی شهری ایران اظهار داشت: ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسكونی از طرح اقدام ملی با پرداخت تسهیلات نوسازی به سازندگان و انبوه سازان در بافت های فرسوده انجام می شود.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در چارچوب طرح اقدام ملی مسكن راه اندازی ۱۴۵ هزار واحد در بافت های ناكارآمد انجام می شود كه از این تعداد ۱۰۰ هزار واحد توسط بخش خصوصی و ۴۵ هزار واحد توسط دولت ساخته خواهد شد و برنامه ریزی برای ساخت ۳۵ هزار واحد هم انجام شده است. وزارت راه و شهرسازی برای تسریع نوسازی بافت های ناكارآمد شهری در چارچوب طرح اقدام ملی مسكن تسهیلات و مشوق هایی برای سازندگان در این بافت ها در نظر گرفته است. پرداخت ۱۰۰ هزار فقره تسهیلات، عرضه پروانه ساخت و پرداخت هزینه های خدمات نظام مهندسی همچون این مشوق هاست. مهدی عبوری با بیان این كه از این میزان، ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسكونی با پرداخت تسهیلات نوسازی به سازندگان و انبوه سازان در بافت های فرسوده انجام می شود، اظهار داشت: باید بستر و شرایط عرضه تسهیلات ساخت، صدور پروانه و هزینه های سازمان نظام مهندسی برای سازندگان و انبوه سازان در بافت های ناكارآمد شهری فراهم گردد.
مدیرعامل شركت بازآفرینی شهری ایران بر ساخت مسكن توسط بخش خصوصی، سازندگان و انبوه سازان در بافت های ناكارآمد شهری تاكید و با اشاره به اینكه این امر باید به صورت جدی و مستمر پیگیری شود، عنوان كرد: شركت بازآفرینی شهری ایران، ضمن فراهم كردن بستر عرضه ۱۰۰ هزار فقره تسهیلات نوسازی به متقاضیان، خود هم تولید و ساخت ۴۵ هزار واحد مسكن در بافت های ناكارآمد شهری را برعهده می گیرد. عبوری با بیان این كه این شركت، اراضی خویش را در این رابطه به سازندگان و بخش خصوصی واگذار خواهد كرد، اظهار داشت: ساخت بخش هایی كه سرمایه گذار و بخش خصوصی به آن ورود نكنند، به صورت امانی انجام می شود. وی، از تمام كاركنان شركت بازآفرینی شهری خواست، در تولید واحدهای مسكونی در بافت های ناكارآمد، همكاری كنند و اظهار داشت: بسته های حمایتی تسهیلات نوسازی در بافت های فرسوده باید كامل باشد و در این خصوص پیگیری های لازم صورت گیرد. مدیرعامل شركت بازآفرینی شهری ایران همینطور به انتظار وزیر راه و شهرسازی در خصوص افزایش رقم تولید ۱۴۵ هزار واحد مسكن در بافت های ناكارآمد شهری اشاره كرده و گفته كه كاركنان شركت، بخصوص تیم عملیاتی راهبری و مدیریت ساخت ۱۴۵ هزار واحد مسكن، این امر را باید جدی گیرند و با اتكال به خداوند و همكاری با یكدیگر كارها را پیش ببرند. ۲۲۳۲۲۷

1398/12/23
15:01:34
5.0 / 5
4048
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان