جزئیات وام مسكن برای متقاضیان طرح اقدام ملی مسكن اعلام گردید

جزئیات وام مسكن برای متقاضیان طرح اقدام ملی مسكن اعلام گردید بازسازی خانه: مدیر امور اعتباری بانك مسكن، قسمتی از برنامه های سال جدید آن بانك را ارائه تسهیلات 100 میلیون تومانی به 140 هزار واحد مسكن طرح اقدام ملی عنوان نمود و اظهار داشت: به محض قطعی شدن نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسكن و احراز صلاحیت آنها توسط مراجع ذیصلاح، ارائه تسهیلات به این عده از متقاضیان در دستور كار قرار خواهد گرفت.


به گزارش بازسازی خانه به نقل از خبر آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن علمداری مدیرامور اعتباری بانك مسكن در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری این وزارتخانه درباب اقدامات بانك مسكن برای طرح اقدام ملی مسكن و ارائه تسهیلات به متقاضیان واجد شرایط، اعلام نمود: بانك مسكن بمنظور اجرایی و عملیاتی شدن طرح اقدام ملی مسكن، ارائه تسهیلات به قسمتی از متقاضیان واجدشرایط را كه توسط ادارات كل راه و شهرسازی به بانك معرفی می گردند، تقبل كرده است. مدیرامور اعتباری بانك مسكن اشاره كرد: بانك مسكن برمبنای وعده ای كه داده است ارائه تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی را به ۱۴۰ هزار واحد مسكونی طرح اقدام ملی در دستور كار قرار داده كه به محض روشن شدن جزئیات آن از وزارت راه و شهرسازی و معرفی به ادارات كل و تكمیل پرونده، اقدامات برای ارائه تسهیلات به این عده از متقاضیان در دستور كار قرار خواهد گرفت. طرح اقدام ملی مسكن از سال قبل توسط دولت پایه ریزی شد و مقرر است ۴۰۰ هزار واحد مسكونی تا اختتام امسال عملیات اجرایی شان به اتمام برسد.
در رایزنی هایی كه بانك مسكن با معاونت مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی داشت، در ابتدا قرار بود تا بانك مسكن ارائه تسهیلات به ۱۲۰ هزار واحد را متقبل شود كه این میزان الان به ۱۴۰ هزار واحد رسیده است و بانك مسكن تعهد كرده است تسهیلات حداكثر ۱۰۰ میلیون تومانی مسكن را برای متقاضیان طرح اقدام ملی كه از مراجع معتبر به آن بانك معرفی می گردند و جزو متقاضیان قطعی به شمار می روند را متقبل شود. گفتنی است، سود تسهیلات طرح اقدام ملی مسكن برای متقاضیان بدون سپرده ۱۸ درصد محاسبه می شود. سقف زمانی بازپرداخت تسهیلات نیز حداكثر ۱۲ سال است. ۲۲۳۲۲۹


منبع:

1399/01/11
21:57:35
5.0 / 5
3722
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , ساخت , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان