امیر قلعه نویی:

استقلال چطور می خواهد با فولاد بازی كند

استقلال چطور می خواهد با فولاد بازی كند به گزارش بازسازی خانه سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اعلان اینكه هدف از شروع مجدد فوتبال عادی جلوه دادن شرایط كشور است، اظهار داشت: استقلال چطور می خواهد با این وضعیت با فولاد در خوزستان بازی كند؟به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، امیر قلعه نویی درباره وضعیت برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: آیا می توانم راحت صحبت کنم؟ اینجا دو موضوع داریم؛ یکی بحث مملکت و یکی بحث فوتبال. آیا بحث سلامت جامعه و دغدغه ها و مشکلات مردم مهمتر است یا فوتبال؟ الان در شرایط بسیار سختی چه از نظر سلامت و چه از نظر دغدغه های اقتصادی مردم هستیم.
وی اضافه کرد: بحث من کل جامعه است نه فوتبال. همه عزیزانی که در این شرایط سخت مجبور هستند سر کار بروند چه گناهی کرده اند؟ فوتبال را کنار بگذاریم. راجع به دغدغه های مردم صحبت نماییم. اگر آنجا را درست عمل نماییم، می توانیم فوتبال را ادامه بدهیم. ولی وقتی خود جامعه مشکلات اقتصادی دارد راجع به فوتبال چه بگوییم؟
سرمربی سپاهان اشاره کرد: برخی از دوستان آلمان را مثال می زنند. آیا اقتصاد آلمان با اقتصاد ما قابل مقایسه است؟ ببینیم دولت ها چطور مقابل کرونا رفتار کرده اند. دولت ها در قبال سلامت و مشکلات جامعه چه رفتارهایی داشته اند؟ آلمان فوتبالش را آغاز کرد. یک کارگر در آلمان اگر ۳ هزار یورو بگیرد، کل زندگی اش با آرامش می گذرد.
قلعه نویی با اشاره به قشر کارگر در جامعه افزود: تیم ما یک تیم کارگری است و مدیون ایثارگری کارگران است. من اینها را مثال می زنم. آیا سلامت این کارگران مهم نیست؟ من می گویم اگر می خواهیم شرایط را در جامعه عادی جلوه بدهیم، باید واقعاً شرایط عادی باشد نه اینکه بخواهیم نشان بدهیم همه چیز عادی است. اگر موج دوم کرونا در پاییز آغاز شد چه کسی پاسخگوی مردم است؟
وی در پاسخ به این پرسش که یعنی موافق است لیگ فوتبال تعطیل شود؟ اظهار نمود: اگر مشکلات و سلامت جامعه را تامین کردیم فوتبالش را هم ادامه بدهیم. این وظیفه دولت می باشد. کسانی که قدرت دارند اول این دو مقوله را حل کنند.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره اینکه آیا با تعطیلی لیگ تضمینی برای برگزاری فصل بعد وجود دارد؟ اظهار داشت: ما باید اول دو مشکل جامعه را حل نماییم. اگر حل نشود به نظرتان فوتبال بدون تماشاگر، بدون سلامت جامعه و با مشکلات اقتصادی چه فایده ای دارد؟ فوتبال جزوی از زندگی مردم است در همه جای دنیا. اول راجع به مشکلات جامعه صحبت نماییم.
وی اشاره کرد: حالا من یک پرسش دارم. مگر یک پروتکل بهداشتی - برای مسابقات و تمرینات لیگ - تهیه نکردند؟ این پروتکل چند ایراد دارد. اول اینکه کسانی که آن را تدوین کردند، مسئولیت نمی پذیرند.
قلعه نویی افزود: در طول این مدت حتی نظر یک مربی را هم نخواستند. ما که ۴۱ سال است در فوتبالیم و کوچک هستیم! ما بزرگانی داشتیم که باید نظرشان را می پرسیدیم. باید چهار تا سرمربی و مدیرعامل می آوردیم؛ نه برخی از این آدم ها که هر تلویزیون و رادیو دنبال خود شیرینی و جایگاه هستند. دغدغه جامعه را بگوییم. باید از ایثارگری کادر درمانی و بهداشتی تشکر نماییم. یک پروتکل تهیه کرده ایم که خودمان مسئولیتش را قبول نمی نماییم.
وی که با رادیو ایران گفتگو می کرد، درباره اینکه فشارها برای برگزاری لیگ از کجا می آید؟ اشاره کرد: فقط می خواهند بگویند مملکت حالت عادی دارد و مشکل ندارد. امروز صحبت های آقای جهانپور (سخنگوی وزارت بهداشت) را شنیدید؟ یک ماه پیش آمار چقدر بود و الان چقدر است؟ ما نباید نشان بدهیم مملکت حالت عادی ندارد. برخی از استانها که وضعیت سفید دارند، حالا قرمز هم می شوند. اگر رعایت نکنیم در پاییز موج دوم بمراتب شدیدتر می شود. یک ماه پیش فکر می کردیم برای کرونا چه کار کنیم؛ الان باید دنبال موج دوم و سوم باشیم.
سرمربی سپاهان اضافه کرد: می خواهند مملکت را عادی نشان بدهند در صورتیکه عادی نیست و مشکلات وجود دارد. باید مشکلات رفع گردد. می خواهم بگویم بحث قهرمانی و غیر قهرمانی نداریم. الان چهار، پنج مدیر هستند که در این شرایط بد اقتصادی از جیبشان هزینه می کنند. آیا درددل آنها را گوش کرده اند؟ باشگاه نساجی از روزی که به لیگ برتر آمده شهر قائمشهر از شهر خسته به شهر قشنگ تبدیل گشته است.
به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، قلعه نویی با اعلان اینکه مسئولان فدراسیون باید مشکلات باشگاه های خصوصی را گوش می کردند، اظهار داشت: یکسری تیم ها دولتی هستند و بودجه دولتی دارند و وقتی هزینه می کنند، به کسی هم فشار نمی آید. ولی نباید پای صحبت تیم های خصوصی می نشستند؟ از چهار مربی باتجربه مثل آقای جلالی دعوت می کردند و نظرشان را می شنیدند. با این رفتارها راه به جایی نمی بریم. اول از همه سلامت جامعه رعایت و مشکلات اقتصادی حل شود. فوتبال جزوی از زندگی است.
وی اظهار داشت: به قول آقای حمیداوی (مالک باشگاه شهر خودرو) فوتبال یک مقوله صنعتی است که درونش همه چیز وجود دارد. نباید فوتبال را تک بعدی نگاه نماییم. یک زمانی فوتبال را تهدید می دانستیم و جمعیت استادیوم ها را از ۷۰ - ۸۰ هزار نفر به ۵ - ۶ هزار نفر رساندیم. نباید از فوتبال مقطعی استفاده نمائیم. نه فقط فوتبالیست ها بلکه تمام اقشار جامعه مثل رانندگان تاکسی خانواده دارند. در این شرایط فوتبال معنا ندارد.
سرمربی سپاهان اظهار نمود: جا دارد از عظیمیان مدیرکل فولاد مبارکه تشکر کنم. ما در عرض ۱۰ روز سه تست دادیم. در شروع تمرینات، تست همه منفی بود. تمام مسائل بهداشتی را هم رعایت کردیم. الان دو، سه نفر باردیگر کرونا گرفته اند. دو بازیکن و یک عضو تدارکات.
قلعه نویی درباره اینکه بازیکنان فوتبال در راه رفت و بازگشت به تمرین در اختیار باشگاه ها نیستند و ممکنست در این زمان گرفتار کرونا شوند، اظهار داشت: بازیکن در طول روز دو، سه ساعت در اختیار ماست و ۲۰ ساعت نمی توانیم او را کنترل نماییم. این دغدغه جامعه است و تقصیر بازیکن هم نیست. اول باید کرونا را مهار نماییم و وقتی به حداقل رسید شرایط را عادی اعلام نماییم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا چهار باشگاه خصوصی که تهدید به کناره گیری از لیگ کرده اند با شما هم در این خصوص صحبتی داشته اند؟ اشاره کرد: آقای زنوزی (مالک باشگاه تراکتور و ماشین سازی) حرف خوبی زد. بعضی تیم های دولتی محدودیت هایی دارند که شاید نتوانند حرف بزنند ولی من حرفم را می زنم. اینطور که مدیران خصوصی می توانند راحت حرف بزنند و تصمیم بگیرند مدیران دولتی نمی توانند. همه موافق هستیم فوتبال در شرایط سلامت جامعه و کم بودن مشکلات اقتصادی ادامه داشته باشد. بیایید پیش از فوتبال راجع به سلامت و دغدغه جامعه صحبت نماییم. همه چیز باید عادی باشد و فوتبال هم کنارش اجرا شود. برخی از دوستان می گویند اگر فوتبال تعطیل شود (حرفش نیمه تمام می ماند) حرف ما هم همین است.
«منظور شما یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس است که گفته بود از تعطیلی فوتبال لطمه می خورد چون درآمد دیگری ندارد؟» قلعه نویی در پاسخ به این پرسش اظهار داشت: ما که نمی گوییم فوتبال تعطیل شود. اول سلامت جامعه که گل محمدی هم جزوی از آن است رعایت شود.
وی درباره درخواست باشگاه گل گهر برای تعویق بازی با سپاهان در صورتیکه هنوز لیگ شروع نشده است، اشاره کرد: حاضریم در هر شرایطی که دوستان حاضرند کمک نماییم. تاریخ برگزاری بازی مهم نیست. شما نگاه کنید به مردم خوزستان که همیشه در تاریخ ما نمونه بوده اند. الان شرایط اقتصادی و کرونای خوزستان چطور است؟ استقلال چطور می خواهد آنجا برود و بازی کند؟ جز دو سه تیم که می توانند پرواز چارتر بگیرند کدام تیم ها می توانند چارتر بگیرند؟ چند تیم نمی توانند تست کرونا بدهند.
سرمربی سپاهان با اشاره به مشکلات چند باشگاه نفتی و جنوبی ایران اظهار داشت: الان ما چند تیم نفتی در لیگ داریم. مثل صنعت نفت و نفت مسجد سلیمان. شما یادتان نمی آید ولی یک زمانی ۱۰، ۱۱ بازیکن تیم ملی از خوزستان بودند. وضعیت تیم های نفتی الان چطور است؟ پارس جنوبی چطور؟ این تیم ها و شاهین بوشهر روی گنج هستند ولی چطور می خواهند با چارتر سفر کنند و ۴۰ اتاق در هتل بگیرند؟ مسجد سلیمان از هر نظر شهر اول است ولی آیا می توانید ۴۰ اتاق در این شهر پیدا کنید؟ نمی گردد. فقط می خواهند مملکت را عادی جلوه بدهند. کسانی که حمایت می کنند اول اصل جامعه را در نظر بگیرند.

1399/03/12
12:36:11
5.0 / 5
3084
تگهای خبر: درآمد , صنعت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان