نكونام:

حضور در فولاد افتخار بزرگی است

حضور در فولاد افتخار بزرگی است بازسازی خانه: سرمربی فولاد خوزستان امیدوار است تیمش از پنجره نقل و انتقالاتی فصل های آینده محروم نشود.


به گزارش بازسازی خانه به نقل از ایسنا، جواد نکونام، سرمربی تیم فولاد خوزستان در گفت وگویی رادیویی درباره وضعیت خوزستان برای برگزاری بازی مقابل استقلال اظهار داشت: اگر مقرر است بازی ها برگزار شود، این بازی در خوزستان انجام می شود. اگر هم مقرر است برگزار نشود، بسیاری از شهرها مثل تهران در وضعیت قرمز قرار دارند. من موقعی که صحبت کردم، مخالف برگزاری مسابقات بودم. چون ما نمی توانیم پروتکل های بهداشتی را رعایت نماییم و بازیکنان یکی به یکی مصدوم می شوند. به نظر من باید پیش از لیگ بعدی، مسابقات شروع شود که ما بتوانیم زیرساخت های لازم را فراهم نماییم.
او درباره برگزاری مسابقات در شهر بی طرف اظهار داشت: این مشکل برای تمام تیم ها وجود دارد همه تیم ها حق دارند که نگران سلامتی خودشان باشند. ما هم به خاطر همین اعلام کردیم مسابقات برگزار نشود تا زیرساخت های لازم فراهم گردد.
نکونام درباره بازیکنان مبتلا به کرونا در فولاد اظهار داشت: ما سه تست کرونا دادیم و در تست دوم ۶ مبتلا به کرونا داریم و در تست سوم هیچ کسی کرونا نداشت. تیمی که در ۲۰ روز بخواهد شرایط بازی پیدا کند، باید مرحله های سختی را پیش ببرد اما این کرونا مشکلات زیادی را به وجود آورده است و هیچ کسی نکات بهداشتی را رعایت نمی نماید. من موقعی که در هواپیما بودم هیچ کسی پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کرد.
وی درباره محرومیت فولاد از پنجره نقل و انتقالات اظهار نمود: این مساله را آقای آذری دارند پیگیری می کنند. امیدوارم که این اتفاق نیفتد و ما بتوانیم کارهای خودرا جلو ببریم.
سرمربی فولاد خوزستان درباره حاشیه های پیش آمده درباره قرارداد ویلموتس اظهار داشت: دوران آقای ویلموتس هم به اتمام رسید و اشتباهاتی رخ داد که به فوتبال ما ضربه زد. امیدوارم با رفع این اشتباهات بتوانیم به روزهای خوب خود برگردیم.
جواد نکونام در پاسخ به این پرسش آیا بعنوان مربی به تیم ملی برمی گردید؟ اشاره کرد: هر کسی آرزو دارد که به این مرحله برسد. اگر توانایی این را داشته باشم، امیدوارم که بتوانم به این جایگاه برسم.
او اضافه کرد: ما از وقتی که کار خودرا در فولاد شروع کردیم، تلاش خودرا کردیم تا بتوانیم جایگاهی در اندازه فولاد به دست بیاوریم. من قولی برای قهرمانی و سهمیه آسیا ندادم اما اگر در فصل بعد مطالبه ای درباب قهرمانی یا سهمیه آسیایی مطرح شود، من تمام تلاش خودرا می کنم که این کار را انجام دهم. این افتخار بزرگی است که در فولاد کار می کنم.
منبع:

1399/03/24
14:26:46
5.0 / 5
2963
تگهای خبر: ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان