واكنش دپارتمان داوری به گرفتن تست عجیب كرونا از داوران لیگ برتر

واكنش دپارتمان داوری به گرفتن تست عجیب كرونا از داوران لیگ برتر به گزارش بازسازی خانه رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال اظهار داشت: كمیته پزشكی به ما اجازه نمی دهد خلاف قوانین بهداشتی عمل نماییم.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، با تصمیم کمیته داوران فدراسیون فوتبال مقرر است روز دوشنبه این هفته یک دوره آموزشی برای داوران و کمک داوران لیگ برتر فوتبال اجرا شود.
نکته عجیب اینجاست که از اعضای حاضر در این دوره در همان روز دوشنبه و ساعاتی قبل از شروع کلاس، تست کرونا گرفته می شود؛ اتفاقی که ممکنست حضور مبتلایان و ناقلان این ویروس را در دوره آموزشی به دنبال داشته باشد. البته تصمیم قابل تامل تر گرفتن تست فقط از داوران حاضر در این دوره است و از کمک داورها تست کرونا گرفته نمی شود!
خبرنگار مهر برای پیگیری این خبر با علیرضا سهرابی رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال تماس گرفت. سهرابی ابتدا با اعلان اینکه به خاطر شلوغ بودن کارهایش وقتی برای پاسخگویی ندارد، اظهار داشت: لطفاً شما وارد این مسائل نشوید و بگذارید کارمان را انجام بدهیم و لیگ را شروع کنیم!
سهرابی درباره اینکه حضور در این جلسه با این شیوه تست گیری ممکنست موجب آلودگی داوران و کمک داوران به ویروس کرونا شود، اشاره کرد: مطمئن باشید کمیته پزشکی اجازه نمی دهد بر خلاف قوانین بهداشتی کاری را انجام بدهیم!
رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که چرا این تست باید همان روز و فقط از داوران گرفته شود؟ اظهار داشت: شما همان روز بیایید و سوالتان را در همان محل برگزاری دوره از من بپرسید!


منبع:

1399/03/31
15:28:46
5.0 / 5
3011
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان