رمضانی:

افاضلی بدون مطالعه حرف زده

افاضلی بدون مطالعه حرف زده به گزارش بازسازی خانه سرپرست تیم فوتبال استقلال می گوید صحبت های افاضلی در خصوص تشكیك بر تست كرونا بازیكنان تیمش، صحبتی غیر كارشناسانه است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از ایسنا، سعید رمضانی مدیر تیم استقلال درباره شرایط تیمش اظهار داشت: متاسفانه تستی که روز گذشته از بازیکنانمان گرفتیم، در تست اول ۸ نفر مثبت شدند و پس از آن باردیگر تست را به آزمایشگاه تحویل دادیم و در نهایت تا ساعت ۱۸: ۳۰ روز گذشته تعداد ۱۲-۱۳ نفر مبتلا به کرونا داشتیم.

وی در مورد لغو پرواز روز گذشته تیم استقلال به جم اظهار داشت: در زمانی که ۸ نفر از اعضای تیم تستشان مثبت شده بود، بنده به همراه دکتر نوروزی به سازمان لیگ رفتیم و راجع به این مورد صحبت کردیم اما جواب قانع کننده ای از مسئولین سازمان لیگ نگرفتیم. دوستانمان در سازمان لیگ عقیده داشتند که باید ۲۵ درصد از اعضای تیم به کرونا مبتلا شوند تا تصمیم به لغو دیدار با پارس جم گرفته شود و به هر نحوی به مسئولین سازمان لیگ گفتیم که بازیکنان ما علایم این بیماری را دارند اما آنها عقیده داشتند که باید به جم سفر نماییم تا اینکه قرار بر این شد که با ۲ ساعت تاخیر تیم استقلال به جم عزیمت نماییم. در فرودگاه به ما اعلام نمودند که ۵-۶ نفر دیگر از اعضای تیم تستشان مثبت شده است و شرایط بگونه ای بود که دیگر نه می توانستیم بچه ها را به جم ببریم نه اینکه بقیه بازیکنان را در خطر قرار دهیم و الان هم نمی دانیم سایر نفرات تیم گرفتار مشکل شده اند یا خیر. فردا و یا پس فردا تست دیگری از بازیکنانمان گرفته می شود تا متوجه شویم شرایط سلامتی بازیکنانمان به چه نحوی است.

سرپرست استقلال که با رادیو ایران صحبت می کرد، اضافه کرد: پیش از شروع مجدد لیگ هشدارهای زیادی به مسئولین سازمان لیگ دادیم و خدمت عزیزان عرض کردیم که اگر لیگ شروع شود این مشکلات را به همراه دارد و گرفتار چنین بحران هایی خواهیم شد. پیش از بازی با فولاد چندین بار گفتیم که خوزستان منطقه قرمز است و ورود ما به آن منطقه با خطراتی همراه می باشد و فکر می کنم همان روزی که برای بازی با فولاد رفتیم، بازیکنانمان به این مشکل گرفتار شدند.

رمضانی در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان شما پس از بازی با فولاد به کرونا مبتلا شدند، عنوان کرد: قطع به یقین پس از بازی با فولاد این اتفاق افتاده است چون پیش از اینکه وارد مسابقات شویم ۴ بار تست گرفتیم از بازیکنانمان و جواب هر ۴ تست منفی بود و حتی یک مورد هم بازیکنانمان به این مشکل گرفتار نشدند اما پس از بازی با فولاد و پس از آن بازی با سایپا متوجه علائمی در بازیکنانمان شدیم که جواب تست نشان از مبتلا شدن بچه های ما به کرونا داشت.

وی در مورد موضع باشگاه استقلال در مورد برگزاری ادامه رقابت های لیگ خاطرنشان کرد: هم اکنون مهمترین اتفاق سلامتی بازیکنان و خانواده هایشان است و متاسفانه کار به اینجا کشیده است. روز گذشته هم که در سازمان لیگ بودم به عرض دوستان رساندم که پیش از شروع لیگ از سازمان لیگ چندین بار خواستیم که جلساتی تشکیل دهند که تصمیمی درست گرفته شود، من فکر می کنم پروتکل ها کارشناسی شده نباشند. الان این بحث ۲۵ درصد کرونایی و تعطیلی مسابقات را درک نمی کنم، اگر تیمی ۶-۷ بازیکن اصلی اش مبتلا باشند چگونه می توانند بازی کنند؟ یا اینکه اگر سه دروازه بان از یک تیم گرفتار این مشکل شوند و آن سه نفر نتوانند بازی کنند، با عنایت به این که دروازه بانی یک پست تخصصی است، چه کسی باید درون دروازه قرار بگیرد؟ وقتی تصمیمات غیر کارشناسی باشد همین مشکلات را هم به دنبال دارد.

رمضانی افزود: لیگ ایران با لیگ کشورهای اروپایی متفاوت می باشد دوستان باید این مورد را درک کنند. قوانین در اروپا با ایران فرق دارد و فوتبال ایران بحث شادی های اجتماعی را دارد و وقتی سلامتی در فوتبال ما نباشد، به نظرم فوتبال بازی کردن مفهومی ندارد و به هر قیمتی نباید فوتبال بازی کرد.

وی در مورد سوالی در خصوص اینکه گفته می شود تست های استقلالی ها در کلینیکی بوده که مربوط به پزشک تیم استقلال بوده است، تصریح کرد: متاسفانه هومن افاضلی صحبتی را بیان کرد در خصوص اینکه اعضای تیم استقلال تست هایشان را در بیمارستان آتیه که دکتر ستوده آنجا هستند، گرفته اند که به هیچ عنوان این چنین نیست و اعضای تیم استقلال تست هایشان توسط مجموعه بیمارستان مسیح دانشوری انجام شده است و دوستان بدون مطالعه این صحبت ها را مطرح کرده اند. به فرض محال اگر تیمی هم وارد یک کلینیکی شود که پزشکش در آنجا باشد، مگر می تواند صداقت و رسالت پزشکیش را زیر سوال ببرد؟ شاید دوستان دیگر این کار را انجام دهند اما من بعنوان مدیر تیم استقلال و مجموعه استقلال تا این لحظه شفاف عمل کرده ایم و همه چیز طبق اصول پیش رفته است و هیچ زمان امکان ندارد به شخصه کاری را انجام دهم که بخاطر یک سری مسائل زودگذر اعتبارم را خدشه دار کنم و مطمئن باشید ما مثل یک سری آدم ها نیستیم که بخاطر منافعشان اصول را زیر پا می گذارند.
1399/04/15
11:51:21
5.0 / 5
2891
تگهای خبر: تخصص , سازمان , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان