با وجود موافقت وزیر ورزش

انتقال مدیریت شیرودی به استان تهران هنوز به سرانجام نرسیده است

انتقال مدیریت شیرودی به استان تهران هنوز به سرانجام نرسیده است بازسازی خانه: با وجود مكاتبات انجام شده برای انتقال مجموعه ورزشی شهید شیرودی به اداره كل استان تهران و موافقت رسمی وزیر ورزش هنوز این جابه جایی صورت نگرفته است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، مجموعه ورزشی شهید شیرودی قدیمی ترین مجموعه ورزشی بشمار می رود که همچون دیگر اماکن ورزشی متعلق به وزارت ورزش است. این مجموعه مهم تا ۱۵ - ۱۰ سال پیش تحت نظارت مستقیم تربیت بدنی وقت استان تهران قرار داشت اما پس از آن مسئولیت نظارت بر این مجموعه به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی سپرده شد.
با این حال اداره ورزش و جوانان استان تهران از سه سال پیش برای انتقال و جابه جایی مدیریت مجموعه شیرودی رایزنی هایی داشت و در نهایت موفق شد طی نامه ای رسمی به وزیر ورزش، موافقت وی را برای آن بگیرد. بدین ترتیب و با رای مثبت مسعود سلطانی فر، مدیریت مجموعه ورزشی شهید شیرودی از شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی سلب و به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران واگذار شد.
با وجود گذشت چند ماه از موافقت رسمی وزیر ورزش اما هنوز این انتقال و جابه جایی به سرانجام نرسیده است.
رضا گل محمدی مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در مورد چرایی این مساله به خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از طرح درخواست ما، وزارت ورزش موضوع را با نظر مثبت به دولت اعلام نمود تا مراحل قانونی و لازم در مورد آن دنبال شود. در واقع این مسئله به دفتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور اعلام گردید و بوسیله دفتر وی در اختیار کمیسیون مربوطه در دولت قرار گرفت تا برمبنای استعلام های گرفته شده و نتایج آنها، نتیجه رسمی و نهایی حاصل شود.
وی اشاره کرد: از ابتدا مشخص بود که مراحل قانونی این جابه جایی زمان بَر است اما بطور جدی پیگیر این مسئله هستیم تا بموقع انتقال آن قانونی شده و مدیریت مجموعه شیرودی از شرکت توسعه به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران واگذار شود.
به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، مجموعه ورزشی شهید شیرودی سال ۱۳۱۷ ساخته شد و تا قبل از بهره برداری از ورزشگاه آزادی در سال ۱۳۵۳ محل برگزاری دیدارهای خانگی تیم ملی و تیم های پرسپولیس و استقلال بود و به همین دلیل تا سال ها عنوان نخستین و بزرگترین ورزشگاه فوتبال تهران را در اختیار داشت.
بعد از افتتاح ورزشگاه آزادی و به خصوص به سبب قرار داشتن مجموعه ورزشی شهید شیرودی در مرکز شهر و مسائل امنیتی حاصل از آن، برگزاری دیدارهای مهم و پُرتماشاگر فوتبال در این ورزشگاه منع شد و بدین ترتیب رونق همیشگی خودرا از دست داد.


منبع:

1399/06/01
14:14:08
5.0 / 5
2293
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان