معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد:

پرداخت وام كرونای شركت های حمل و نقل ریلی از نیمه شهریور

پرداخت وام كرونای شركت های حمل و نقل ریلی از نیمه شهریور به گزارش بازسازی خانه معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: امیدواریم با همكاری شبكه بانكی، پرداخت وام حمایتی شركت های حمل و نقل ریلی لطمه دیده از شیوع بیماری كرونا، از نیمه شهریور آغاز شود.


به گزارش بازسازی خانه به نقل از صدا و سیما، سعید رسولی درباب پرداخت وام حمایتی به شرکت های حمل و نقل ریلی لطمه دیده از شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: برمبنای مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، مقرر است ۹۴۰ میلیارد تومان وام به شرکت های حمل و نقل مسافری در بخش صنعت ریلی که از این بیماری و بدلیل کاهش شدید درآمدهای خود متضرر شده اند، پرداخت گردد.
معاون وزیر راه و شهرسازی، اضافه کرد: برای هر شرکت سهمیه ای تعریف شده و این شرکت ها برای طی مراحل اداری به بانکهای عامل معرفی شده اند، اما تا امروز، هیچ شرکت حمل و نقل ریلی این وام را دریافت نکرده است.
رسولی، با اشاره به کاهش شدید درآمد شرکت های مسافری ریلی بعد از شیوع کرونا، اضافه کرد: در شش ماه گذشته درآمد شرکت های بخش مسافری راه آهن به شدت کاهش یافته و وضعیت درآمدی بیشتر آنها حاد شده است و با توجه به این که برمبنای مقررات وزارت راه و شهرسازی و همین طور تعهدات اخلاقی خود شرکتها، هیچ یک از کارکنان این بخش تعدیل و اخراج نشده اند، از شبکه بانکی توقع داریم که در پرداخت این وام به شرکت ها تعجیل کند.
وی اضافه کرد: پرونده بیشتر شرکت های مشمول دریافت وام در مرحله تکمیل مدارک یا سپردن وثیقه است و برمبنای پیگیری های جدی که در سطح وزارت راه و شهرسازی و شرکت راه آهن شده است امیدواریم حداکثر تا نیمه شهریور، برخی از شرکت ها موفق به دریافت این وام حمایتی شوند.


منبع:

1399/06/11
22:49:57
5.0 / 5
2243
تگهای خبر: بانك , درآمد , راه آهن , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان