مددی:

مأموریت آكادمی وصل كردن بازیكنان با استعداد به تیم بزرگسالان است

مأموریت آكادمی وصل كردن بازیكنان با استعداد به تیم بزرگسالان است به گزارش بازسازی خانه سرپرست باشگاه استقلال می گوید مأموریت آكادمی وصل كردن بازیكنان با استعداد به تیم بزرگسالان است.


به گزارش بازسازی خانه به نقل از ایسنا و به نقل از باشگاه استقلال، احمد مددی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال درباره جلسه آکادمی باشگاه استقلال اظهار داشت: من شخصا همه تلاشم را می کنم تا نام باشگاه استقلال بزرگ باقی بماند. تغییر و تحول در کار، طبیعی است. امروز آقای فریاد شیران مسئولیت سنگینی را قبول کرده اند و همه ما تلاش می نماییم تا نام استقلال بزرگ باقی بماند. باید کمک نماییم امکانات مان در آکادمی را بیش تر نماییم.
او افزود: ما شبانه روز در حال تلاشیم و امیدوارم بتوانیم یک زنجیره از تیم های پایه به بزرگسالان وصل نماییم. نمونه این برنامه، حضور برهانی در تیم امید و بزرگسالان است. مأموریت آکادمی وصل کردن بازیکنان با استعداد به تیم بزرگسالان است. این یک اتفاق شیرین است و ما به دنبال قوی شدن این زنجیره هستیم. این خوب نیست که بازیکن آکادمی خویش را مجبور شویم از تیمی دیگر با هزینه میلیاردی جذب نماییم. یک مأموریت هشت گانه برای هیات امنا در نظر گرفته ام و امیدوارم هیات امنا بتواند به تیم های پایه کمک نماید. مسئولیت خطیری بر عهده آقای فریاد شیران قرار گرفته است که امیدوارم در آن موفق باشند.
منبع:

1399/08/28
20:50:59
5.0 / 5
1350
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان