ارتقای زیر ساختها نیاز اساسی ساكنان شهر جدید امیركبیر است

ارتقای زیر ساختها نیاز اساسی ساكنان شهر جدید امیركبیر است به گزارش بازسازی خانه دبیر مرکز مطالبه گری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان مرکزی اظهار داشت: یکی از مسائل شهر جدید امیرکبیر افزایش عوامل برانگیزاننده مانند ارتقای زیر ساختها برای اسکان هرچه بیشتر مالکین است.



سید سعید میر نظامی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: امروز تعدادی از اعضای مرکز مطالبه گری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی از شهر جدید امیرکبیر بازدید کردند و جلسه مطالبه گری از مسئولان شرکت عمران شهر جدید امیرکبیر نیز انجام شد.
وی افزود: در این نشست که با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره مجموعه انجام شد گزارش اقدامات انجام شده ارائه شد و اعضای مرکز مطالبه گری ضمن قدردانی از نقاط قوت موجود، دغدغه های مردمی را به مسئولین منتقل کردند و خواهان کوشش برای رفع نقاط ضعف شهر از بدو تأسیس تابحال شدند.
دبیر مرکز مطالبه گری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اظهار داشت: یکی از مسائل شهر امیرکبیر افزایش عوامل برانگیزاننده برای اسکان هرچه بیشتر مالکین مانند پیگیری برای ارتقای زیر ساختهای بهداشتی، درمانی، آموزشی و حمل و نقل است.
میرنظامی اضافه کرد: تسریع در ساخت واحدهای ثبت نامی در طرح مسکن اقدام ملی، تاکید بر کیفی سازی واحدهای در دست ساخت، هویت بخشی و تاکید بر معماری ایرانی اسلامی، تخصیص سهمیه به ایثارگران و فرهنگیان، نگاه بلندمدت برای تامین آب، دفع و تصفیه فاضلاب، برق، گاز و مخابرات در پروژه های در دست ساخت و تدبیر برای مقابله با دلالی واحدهای تولید شده از اهم مسائلی بود که در این نشست طرح شد.


منبع:

1399/10/21
13:49:39
0.0 / 5
1076
تگهای خبر: آموزش , تولید , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان