چند نفر در تهران در مرحله سوم طرح اقدام ملی مسكن ثبت نام كردند؟

چند نفر در تهران در مرحله سوم طرح اقدام ملی مسكن ثبت نام كردند؟ باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران نوشت: بیش از 223 هزار نفر در طرح مسکن ملی ثبت نام انجام دادند که 25 درصد از آن مربوط به استان تهران بوده است.


خلیل محبت خواه مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران با اعلان اینکه مهلت ثبت نام دور سوم طرح اقدام ملی مسکن ۲۵ دی ماه به پایان رسید اظهار داشت: در آخر این مرحله از ثبت نام، در نصیر شهر به میزان ۸۰۰ واحد مسکونی مختص ساکنان این منطقه ظرفیت جدید در نظر گرفته شد. او با اعلان اینکه ساکنان نصیر شهر، رباط کریم، نسیم شهر، صالحیه و گلستان بیش از ۵۶ هزار نفر ثبت نام کرده اند اضافه کرد: در ایام ابتدایی این دور از ثبت نام متاسفانه تعدادی از ساکنان شهر تهران ثبت نام کردند که تمامی آنها در پالایش حذف شدند بنا بر این اخطارهای لازم را به متقاضیان دادیم که تهرانی ها ثبت نام نکنند. این مقام مسئول اظهار داشت: مهلت این ثبت نام در ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۵ دی ماه به انتها رسیده است. همکاران اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از نخستین ساعات بامداد روز شنبه کار پالایش متقاضیان را آغاز نموده اند و تا کنون بیش از هزار نفر پالایش شده اند. محبت خواه با اعلان اینکه در استان تهران در ۲۰ شهر در مرحله قبل ثبت نام انجام داده ایم و در مراحل اول و دوم بسته به ظرفیت های به وجود آمده ثبت نام در پردیس، پرند، هشتگرد، ایوانکی و خود شهر تهران انجام شده است، اضافه کرد: در شهرهای جنوبی، غربی و شرقی تهران و بخش هایی که فرصت ثبت نام در آنها وجود داشت، ثبت نام انجام داده ایم و در این دوره تنها برای نصیر شهر توانسته ایم ظرفیت ایجاد نماییم. محبت خواه اشاره کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان تهران عملیات اجرایی پروژه های مسکن ملی را علاوه بر تهرانسر در سایت های شهریار، رباط کریم، قرچک، اسلامشهر و پاکدشت آغاز نموده است. مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران توضیح داد: از بیش از ۲۲۳ هزار ثبت نام دور جدید طرح اقدام ملی مسکن در کل کشور، حدود ۵۶ هزار نفر معادل ۲۵ درصد متقاضیان مربوط به استان تهران بوده اند. محبت خواه بیان کرد: در این دور از ثبت نام، ۱۸۳ شهر در ۱۹ استان کشور ظرفیت دارند و اراضی لازم تامین شده است. تعداد شهرهای زیر مجموعه طرح مسکن ملی به ۷۷۰ شهر می رسد و تا حالا با همکاری خیلی از دستگاهها و مدیران کل استانها، ظرفیت های جدید به وجود آمده است.
محبت خواه اشاره کرد: در این دور از ثبت نام مسکن ملی، ظرفیت جدید در یکی از شهرهای تهران برقرار شد و با احتساب این شهر، تعداد شهرهای استان تهران در طرح مسکن ملی به ۲۰ رسید. او اظهار نمود: استان های ایلام، بوشهر، تهران، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، گیلان، قزوین، مازندران، آذربایجان غربی، مرکزی، سمنان، خوزستان، فارس، هرمزگان، همدان و خراسان رضوی همچون ۱۹ استانی هستند که در این دور از طرح اقدام ملی مسکن، ثبت نام در آنها انجام شد. 223227

1399/10/29
23:21:05
0.0 / 5
750
تگهای خبر: سایت , شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان