معاون وزیر راه:

عوارض صدور پروانه در بافت فرسوده رایگان شد

عوارض صدور پروانه در بافت فرسوده رایگان شد به گزارش بازسازی خانه مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری اظهار داشت: 100 درصد هزینه صدور پروانه در بافت های فرسوده برای متقاضیان رایگان شده است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از شرکت بازآفرینی شهری، مهدی عبوری در حاشیه بازدید از پروژه های بازآفرینی شهری کاشان با اعلان اینکه ۳۵۰ محله در کشور در حال بازآفرینی است، اظهار داشت: راه اندازی مدرسه، کلانتری و فضای ورزشی جزو پروژه های در دست اقدام در کاشان است.
وی همین طور از پردیسی که توسط شهرداری کاشان در محله کوی مفتح در دست ساخت است، نیز بازدید کرد و اظهار داشت: برای اتمام این پروژه کمک های لازم صورت خواهد گرفت.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: حالا ۶۱۴ پروژه در زمینه بافت فرسوده و سکونتگاه های غیررسمی در کل کشور در دست راه اندازی است و تمام تلاش ما این است که با تخصیص اعتبارات تا اختتام دولت دوازدهم این پروژه ها را تحویل دهیم.
وی با اعلان اینکه برای نوسازی خانه ها در بافت های فرسوده ۱۰۰ هزار فقره تسهیلات تبصره ای به صورت خود مالکی در نظر گرفته شده که پس از معرفی متقاضیان از طرف وزارت راه و شهرسازی به بانک تخصصی بخش مسکن، قابلیت دریافت دارد، اشاره کرد: ۵۰ درصد هزینه پروانه ساخت در بافت های فرسوده بر عهده دولت می باشد و قرار شده تا ۵۰ درصد باقی مانده را نیز شهرداری ها تقبل کنند.
عبوری تاکید کرد: بدین سبب ۱۰۰ درصد هزینه صدور پروانه در بافت های فرسوده برای متقاضیان رایگان شده است.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: هم اکنون از هزار و ۵۰ سکونت گاه غیر رسمی کشور حدود ۳۵۰ محله در دست اقدام است.


منبع:

1399/11/02
12:15:11
0.0 / 5
765
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان