وزارت راه و شهرسازی اعلام كرد؛

افتتاح ۲۱۳ پروژه مسكن و ساختمان به ارزش ۹۴۹ میلیارد تومان

افتتاح ۲۱۳ پروژه مسكن و ساختمان به ارزش ۹۴۹ میلیارد تومان وزارت راه و شهرسازی اعلام نمود: به مناسبت دهه فجر در مجموع در بخش مسکن و ساختمان ۳۰ هزار و ۶۶۶ واحد مسکن مهر و ۲۱۳ پروژه در این بخش با اعتبار هزینه شده ۹۴۹ میلیاردتومان در حال افتتاح است.


به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، وزارت راه و شهرسازی، پروژه های قابل افتتاح این وزارتخانه را در دهه فجر ۹۹، در ماه های پایانی سال جاری و چند ماه مانده به پایان دولت تدبیر و امید اعلام نمود.
این گزارش حاکی می باشد که در مجموع در بخش مسکن و ساختمان ۳۰ هزار و ۶۶۶ واحد مسکن مهر و ۲۱۳ پروژه در این بخش با اعتبار هزینه شده ۹۴۹ میلیارد تومان در حال افتتاح است.
جزئیات واحدهای مسکونی قابل افتتاح مسکن مهر
از مجموع ۳۰ هزار و ۶۶۶ واحد مسکونی مهر که در دهه فجر قابل افتتاح است، ۲ هزار و ۹۷۴ واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت، در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت یکهزار و ۸۰۳ واحد و در شهرهای جدید ۲۵ هزار و ۸۸۹ واحد است.
واحدهای مسکونی مهری در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت شاملِ ۵۰۴ واحد به شکل اجاره داری ۹۹ ساله در آذربایجان شرقی، ۶۱ واحد اجاره داری حرفه ای و ۲۲۸ واحد به شکل تفاهم نامه سه جانبه در بوشهر، ۴۶۲ واحد اجاره داری ۹۹ ساله و ۹۶ واحد به شکل تفاهم نامه سه جانبه در خراسان شمالی، ۱۲۶ واحد اجاره داری ۹۹ ساله و ۳۰۶ واحد به شکل تفاهم نامه سه جانبه در قزوین، ۱۲۷ واحد به شکل اجاره داری ۹۹ ساله و ۱۸۶ واحد به شکل تفاهم نامه سه جانبه در گیلان، و ۷۲ واحد به شکل اجاره داری ۹۹ ساله در استان مرکزی است.
جزئیات واحدهای مسکونی مهر قابل افتتاح در شهرهای جدید
در مجموع ۲۵ هزار و ۸۸۹ واحد مسکونی مهر در شهرهای جدید در ۱۹ استان در حال افتتاح است. این گزارش حاکی می باشد که ۱۲۸ واحد مسکونی مهر در شهر جدید بهارستان، ۱۹۳ واحد مسکونی مهر در شهر جدید بینالود، ۱۰ هزار و ۶۳۱ واحد مسکونی مهر در شهر جدید پردیس، ۷ هزار و ۹۴۱ واحد مسکونی مهر در شهر جدید پرند، ۱۹۶ واحد مسکونی مهر در شهر جدید رامشار، ۱۸۳ واحد مسکونی مهر در شهر جدید سهند، ۱۰۲ واحد مسکونی مهر در شهر جدید شیرین شهر، یکهزار و ۴۹۱ واحد مسکونی مهر در شهر جدید گلبهار، ۵ هزار و ۲۴ واحد مسکونی مهر در شهر جدید هشتگرد افتتاح می شود و به بهره برداری می رسد.

1399/11/23
13:00:30
0.0 / 5
1018
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان