در گزارش بازسازی خانه اعلام شد؛

توقف پروازهای تركیه منوط به تصویب ستاد ملی كروناست

توقف پروازهای تركیه منوط به تصویب ستاد ملی كروناست مشاور وزیر بهداشت از وزارت راه به سبب عدم توقف پروازهای ترکیه انتقاد کرده اما سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، توقف این پروازها را منوط به تصویب و ابلاغ ستاد کرونا می داند.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، روز گذشته علیرضا وهاب زاده با انتشار مطلبی در فضای مجازی، از عدم توقف پروازهای ترکیه از طرف وزارت راه، انتقاد نمود.
مشاور وزیر بهداشت نوشت: سراسر شهرهای ترکیه در وضعیت قرمز است اما هم پروازها به این کشور ادامه دارد و هم تورهای گردشگری برقرار است.
به گفته وهاب زاده، گردشگران و مسافران به این همسایه شمال غربی کشورمان می توانند ناقل ویروس کشنده کرونای انگلیسی به داخل کشور باشند.


سخنگوی سازمان هواپیمایی: ستاد کرونا باید پروازهای ترکیه را متوقف نماید نه وزارت راه
در همین خصوص، محمدحسن ذی بخش سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره عدم توقف پروازهای ترکیه با وجود شیوع گسترده ویروس کرونا در این کشور گفت: ما در سازمان هواپیمایی به تنهایی تصمیم گیرنده نیستیم و ستاد ملی مقابله با کرونا باید به سازمان هواپیمایی توقف پروازها را ابلاغ کند. وزارت بهداشت باید از ستاد ملی مقابله با کرونا درخواست توقف پروازهای ترکیه را داشته باشد و در صورت تصویب این درخواست در ستاد مذکور و ابلاغ آن به سازمان هواپیمایی کشوری، پروازها لغو خواهد شد. مدت زمان توقف پروازها نیز از طرف این ستاد به سازمان هواپیمایی ابلاغ می شود.
وی با تاکید بر اینکه تا حالا هیچ مصوبه ای درباره پروازهای ترکیه به این سازمان ابلاغ نشده است، اضافه کرد: درحال حاضر پروازها طبق آخرین دستورالعمل ابلاغی انجام می شود.
پروازهای عتبات همچنان متوقف است
ذی بخش درباره ازسرگیری پروازهای عتبات گفت: درحال حاضر پروازهای عراق متوقف است و قرار نیست به زودی این پروازها از سر گرفته شود.
وی اضافه کرد: درحال حاضر معین نیست چه تاریخی برای ازسرگیری پروازها اعلام خواهد شد و تصمیم گیری در این خصوص به ستاد ملی مقابله با کرونا واگذار شده است.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: هم اکنون بصورت موردی پروازهای عراق انجام می شود ولی فقط برای جابجایی اتباع دو کشور است و پرواز زیارتی و توریستی به این کشور نداریم.
توقف پروازهای انگلیس تا ۱۱ اردیبهشت تمدید شد
ذی بخش افزود: علاوه بر عراق، پرواز به ۳۲ کشور دیگر همچون انگلیس، برزیل و آفریقای جنوبی در پی شیوع کرونای انگلیسی تا ۱۱ اردیبهشت ماه (اول می ۲۰۲۱) متوقف است.

1400/01/12
14:08:10
5.0 / 5
774
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان