مقام مسئول در سازمان ملی زمین و مسكن خبر داد؛

هجوم زمین خواران به 37 هكتار از اراضی ملی طی تعطیلات نوروز امسال

هجوم زمین خواران به 37 هكتار از اراضی ملی طی تعطیلات نوروز امسال بازسازی خانه: فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن از رفع 211 مورد تعرض از زمین های دولتی به مساحت حدود 37 هکتار در 10 روز نخست فروردین، آگاهی داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، جواد خردمند درباره عملکرد یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن اظهار نمود: در ۳۵ اداره کل راه و شهرسازی استانی و ۴۱۶ شهرستان در مجموع در ۱۰ روز نخست رفع ۲۱۱ مورد تعرض در زمین هایی به مساحت ۳۶۶ هزار و ۹۵۵ مترمربع انجام شد.
به گفته خردمند رفع تعرض ها از اول تا ۱۰ فروردین بدین شرح است: اول فروردین رفع ۷ مورد تعرض از زمین هایی به مساحت ۱۸ هزار و ۹۲۰ مترمربع که فاقد تعرض در روز نخست ۲۸ استان گزارش شده است. در روز دوم ۹۴ مورد تعرض از زمین های دولتی به مساحت ۶۹ هزار و ۷۰ مترمربع رفع شد.
وی در بیان عملکرد یگان برای روزهای سوم تا هفتم، توضیح داد: روز سوم ۲۷ مورد تعرض از ۸۹ هزار و ۹۷۰ مترمربع اراضی رفع شد. در روز ۴ فروردین ۱۳ مورد تعرض در زمین هایی به مساحت ۳۴ هزار و ۴۵۰ مترمربع اراضی رفع شد. در روز ۶ فروردین ۹ مورد تعرض گزارش شد که ۸ مورد از آنها به مساحت ۱۰ هزار و ۸۵۰ مترمربع رفع تعرض گردید. برای روز ۷ فروردین نیز ۸ مورد تعرض از زمین هایی به مساحت ۱۵ هزار و ۲۰ مترمربع رفع شد.
خردمند اظهار داشت: برای روزهای ۸، ۹ و ۱۰ فروردین به ترتیب ۲۰ مورد تعرض از ۸۳ هزار و ۵۳۴ مترمربع اراضی دولتی، ۹ مورد تعرض از ۱۴ هزار و ۴۸۶ مترمربع اراضی و ۱۵ مورد تعرض از زمین هایی به مساحت ۳۰ هزار و ۶۵۵ مترمربع، رفع شد.


منبع:

1400/01/13
15:49:55
5.0 / 5
339
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان