وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد؛

التماس به مسافران پرواز آبادان- مشهد برای سوار نشدن به هواپیما

التماس به مسافران پرواز آبادان- مشهد برای سوار نشدن به هواپیما وزیر راه با اشاره به ماجرای پرواز آبادان-مشهد اظهار داشت: در فرودگاه به مسافران التماس کردند که سوار نشوند اما تعداد کمی این مساله را پذیرفتند، بدین جهت پرواز با 80 درصد ظرفیت انجام شد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، محمد اسلامی بامداد امروز در حاشیه مراسم کلنگ زنی پروژه یک هزار واحدی واوان با مسئولیت بنیاد مسکن در جمع خبرنگاران درباره پرواز آبادان- مشهد که روزجمعه ۲۰ فروردین انجام شد نیز گفت: خانمی که فیلم گرفته بود می گفت صندلی ها پر است در صورتیکه هواپیما با ۱۲ صندلی خالی پرواز کرد و قرار بود با ایرباس ۳۲۰ این پرواز صورت گیرد اما هواپیمای RG به سبب نقص فنی ایرباس جایگزین شد.
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در فرودگاه هم به مسافران التماس می کنند که سوار نشوند اما متأسفانه تعداد کمی این مساله را می پذیرند و مابقی سوار می شود و پرواز هم با ۸۰ درصد ظرفیت انجام شد. البته تذکر به ایرلاین مربوطه داده شده است.
پاسخ اسلامی به اتهامات کرونائی وزیر بهداشت
وی درباب درخواست وزارت بهداشت برای لغو پروازهای خارجی گفت: حتی یک درخواست از طرف وزارت بهداشت درباب پروازها نداشته ایم که اجرا نکرده باشیم. همه موارد باید در ستاد ملی مقابله با کرونا تصویب شده باشد.
وزیر راه و شهرسازی با اعلان اینکه وقتی پروازهای بین المللی راه اندازی می شود، دو طرف معاهدات بین المللی دارند و به سرعت نمی توان توافقات را باطل کرد، اظهار داشت: قبل از نوروز به ما گفتند پرواز انگلیس متوقف شود اما سه روز قبل اعلام نمودند وضعیت انگلیس بهتر شده و مسافر می تواند بیاید.
وی افزود: در هیچ کجای دنیا پروتکل ۶۰ درصد ظرفیت هواپیما در پروازها صورت نمی گیرد اما ما هم در بخش ریلی جاده ای و هم در بخش هوایی محدودیت ظرفیت گذاشته ایم، در صورتیکه شرکتها خسارت سنگینی داده اند ولی ما پای این مصوبه ایستاده ایم.
برخورد با شرکت متخلف در فیلم انتشار یافته از تبلیغ مقابل ماسک در اتوبوس
اسلامی در مورد حضور مسافران بدون ماسک در اتوبوس، اظهار داشت: فیلمی منتشر گردید که نشان می داد مسافران در اتوبوس ماسک نداشتند و یک روحانی هم تاکید می کرد که نباید ماسک بگذارید ما با راننده و شرکت متخلف برخورد کردیم و امیدواریم مراجع ذیربط نیز با آن روحانی که تبلیغ مقابل ماسک می کرد، برخورد کنند.

1400/01/25
12:10:51
5.0 / 5
428
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان