جزییات پرداخت وام مسكن به بازنشستگان

جزییات پرداخت وام مسكن به بازنشستگان به گزارش بازسازی خانه مدیرعامل بانک رفاه کارگران اظهار داشت: بمنظور رفاه حال بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی به افراد فاقد مسکن، تسهیلات مسکن پرداخت می شود.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از به نقل از بانک رفاه کارگران، اسماعیل لله گانی در دیدار با هیأت مدیره کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: در سال جدید باتوجه به سهمیه ای که برای این بانک در قانون بودجه در نظر گرفته شده است، پرداخت تسهیلات مسکن به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی فاقد مسکن در اولویت قرار دارد.
وی ادامه داد: با برنامه ریزی های اولیه مقرر است وزارت مسکن و شهرسازی، زمین مورد نیاز را تامین کند و بانک رفاه کارگران نیز با همراهی و کمک سازمان تامین اجتماعی، تسهیلات به بازنشستگان فاقد مسکن پرداخت کند تا این افراد بتوانند نسبت به تهیه مسکن مورد نیاز خود اقدام نمایند.
وی در ادامه با اشاره به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان و مستمری بگیران اشاره کرد: در سال قبل مبلغ تسهیلات قرض الحسنه به این گروه از مشتریان از ۲۳۰ میلیارد به ۲۲۳۰ میلیارد تومان افزایش یافت و باتوجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم حفظ سلامتی آنها، ۳۳۰ هزار فقره تسهیلات بصورت غیرحضوری و حضوری پرداخت گردید. وی ادامه داد: پرداخت این تعداد تسهیلات غیرحضوری و بدون مراجعه بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی به شعب بانک، اتفاق بی نظیری در نظام بانکی است و باتوجه به آماده شدن زیرساخت های فناوری اطلاعات و سامانه های مورد نیاز، پرداخت های غیرحضوری در سال جدید نیز ادامه خواهد داشت.
لله گانی تاکید کرد: با وجود همه مشکلات و فشار کاری، این بانک موفق شد علاوه بر پرداخت عیدی، در روزهای آخر سال قبل پرداخت های مابه التفاوت همسان سازی حقوق بازنشستگان را به حساب آنها واریز نماید که این اقدام بزرگ، حاصل کار جمعی و مشارکت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی، کانون بازنشستگان و بانک بود.
در این نشست، بیات، رئیس کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی نیز اظهار داشت: در وضعیت خاص انتشار ویروس کرونا، با فراهم شدن زمینه پرداخت غیرحضوری تسهیلات، کمک بزرگی به حفظ سلامتی بازنشستگان شده است که جای تقدیر دارد.
وی ادامه داد: در سال قبل پرداخت تسهیلات غیرحضوری، پرداخت بموقع عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران و پرداخت مابه التفاوت همسان سازی حقوق ها در روزهای آخر سال قبل همچون مهم ترین خدمات بانک رفاه کارگران به قشر بازنشسته کشور بود که سبب خرسندی و رضایت مندی بیش از پیش آنها شد. ۲۲۳۲۲۷


منبع:

1400/01/30
20:25:25
5.0 / 5
453
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , خدمات , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان