گزارش بازسازی خانه؛

اقدام عجیب یك پیمانكار مسكن مهر پردیس

اقدام عجیب یك پیمانكار مسكن مهر پردیس بازسازی خانه: یکی از پیمانکاران مسکن مهر پردیس در اقدامی عجیب از مالکان برخی پروژه های فاز 5 مسکن مهر پردیس، اقرارنامه در خصوص دریافت کامل واحد با تمام امکانات و تأسیسات ستاندن می کند.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، بارها از طرف مسئولان مسکن مهر در وزارت راه و شهرسازی، زمان بسته شدن پرونده مسکن مهر، اتمام دولت دوازدهم اعلام شده است.
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی نیز بارها اعلام نموده که پرونده مسکن مهر به جز ۳۰ هزار واحدی که مشکلات قضائی و پرونده در محاکم دارند که عمدتا تعاونی ها هستند، تا اختتام دولت دوازدهم بسته خواهد شد.
این در حالی است که هم در زمان وزارت عباس آخوندی و هم محمد اسلامی، بر واگذاری پروژه های مسکن مهر به مالکان بصورت نهایی شده و همزمان با تکمیل تأسیسات روبنایی و زیربنایی تاکید شده و به دستگاه های متولی مسکن مهر شامل سازمان ملی زمین و مسکن، شرکت عمران شهرهای جدید و ادارات کل راه و شهرسازی استانها، اجرای این دستورالعمل، ابلاغ گردیده است.
تعدادی از ساکنان مسکن مهر پردیس در گفت و گو با خبرنگار مهر، از عدم اجرای این دستورات آگاهی داده و اعلام کردند: بنظر می رسد دولت دوازدهم می خواهد در ایام پایانی عمر خود، افتخار بسته شدن پرونده مسکن مهر را به نام خود ثبت کند؛ از ین جهت، خیلی از پروژه ها بدون داشتن راه دسترسی به متقاضیان واگذار شده است.
این مالکان مسکن مهر پردیس می گویند، در روزهایی که بارندگی داریم، خانوارهای ساکن در بعضی پروژه های مسکن مهر پردیس مجبورند از میان گل و لای ترد کنند.

این خانوارها از نبود نانوایی، مدرسه برای ثبت نام دانش آموزان، فروشگاه و سوپر مارکت و… گلایه مندند. همین طور به شدت کمبود فضای سبز در پروژه های مسکن مهر احساس می شود.
به گفته برخی خانوارها، در برخی از پروژه ها هنوز آسانسور نصب نشده و چاله آسانسور بدون حصار باقی مانده است که احتمال سقوط کودکان یا سالمندان در آنها وجود دارد.
اخذ اقرارنامه از مالکان مسکن مهر در خصوص تحویل واحدهای ناقص بصورت کامل!
تعدادی از مالکان مسکن مهر پردیس می گویند یکی از شرکت های پیمانکار مسکن مهر برگه هایی به ما داده و از ما امضا می گیرد که نسبت به نداشتن آب، برق، گاز و… هیچ اعتراضی نداشته و در هنگام تحویل واحد خود، از همه آنها برخوردار بوده ایم. همین طور در این اقرارنامه آمده که حق اعتراض در آینده را هم از خود سلب می نماییم.
این دسته از ساکنان مسکن مهر پردیس می گویند، به ما گفته شده که تنها در صورت امضای این اقرارنامه، پیمانکار می تواند مطالبات خود از شرکت عمران شهر جدید پردیس را دریافت کند.
مالکان مسکن مهر می گویند چرا باید برای ساختمانی که هنوز نه برق دارد نه آب و نه گاز، چنین اقرارنامه ای امضا کنیم؟ در این اقرارنامه آمده، مالک واحد، نسبت به انتها کار و صورت مجلس تفکیکی که هنوز صادر نشده هیچ اعتراضی ندارد.
ضمن اینکه مالک باید هزینه همه موارد مذکور شامل صورت مجلس تفکیکی، هزینه انشعابات، اختتام کار، ستاندن مفاصا حساب، هزینه های نظارت عالیه و… را هم پرداخت کند.منبع:

1400/02/07
19:15:48
5.0 / 5
741
تگهای خبر: پیمانكار , ساخت , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان