نقصها پروژه های تحویل شده مسكن مهر چه زمانی رفع می شود؟

نقصها پروژه های تحویل شده مسكن مهر چه زمانی رفع می شود؟ به گزارش بازسازی خانه تسنیم نوشت: در حالی معاون وزیر راه و شهرسازی وعده اتمام مسکن مهر تا اختتام دولت روحانی را داده که نقصها خیلی از پروژه های تحویل شده این طرح بعد از دو سال هنوز برطرف نشده است.


اصغر احمدی مهرآبادی در حاشیه سفر به خوزستان اظهار نمود: بنا به دعوت استاندار خوزستان، از پروژه های مسکن مهر و اقدام ملی بازدید کردیم و در ادامه از پروژه های آبادان نیز بازدید خواهیم داشت. وی ادامه داد: در پی تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اینکه خوزستان بصورت ویژه دیده شود، با همه نیازهای اعلامی مسئولان استان خوزستان موافقت شد. وی با اشاره به اینکه اعتبارات مورد نیاز تامین می شود تا اجرای پروژه ها با سرعت صورت گیرد، افزود: بنا است پروژه های مسکن مهر پیش از اختتام دولت به انتها برسند و برای تامین منابع مالی این پروژه ها هیچ مشکلی وجود ندارد. مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با تاکید بر ضرورت تسریع اجرای پروژه های طرح ملی مسکن نیز اظهار داشت: منابع مالی مورد نیاز در اختیار مسئولان استانی قرار می گیرد و انتظار می رود به کار سرعت داده شود.
گرچه قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از اتمام پروژه های این طرح تا اختتام دولت روحانی آگاهی داده اما نقصها خیلی از واحدهای تحویل شده به متقاضیان بعد از حدود 2 سال همچنان برطرف نشده است. نمونه بارز برخی پروژه های مسکن مهر شهر پردیس است که پیمانکار آن، واحدها را بدون آسانسور به متقاضیان تحویل داده است. در پروژه آسایش پارسه، خیلی از بلوک های مسکن مهر تحویلی آسانسور ندارند. یکی از متقاضیان مسکن مهر این پروژه تیرماه سال قبل به تسنیم اظهار داشته بود: مهم ترین مشکل این واحدها عدم نصب آسانسور است، این ساختمان ها 4 طبقه است و فقط چاله آسانسور دارند و هیچ کاری برای آنها نشده است. وی با اشاره به اینکه راه پله واحدها هیچ حفاظی ندارد، اضافه کرد: سیم کشی برق واحدها، لوله کشی مربوط به فاضلاب، فلاش تانک، روشویی، دریچه کولر، قرنیز، توالت فرهنگی و... همچون نقصها واحدهای تحویل شده از طرف شرکت آسایش پارسه است. وی بیان کرد: پیمانکار پروژه در تحویل بموقع واحدها تاخیر داشته اما مالکان این واحدها باید حدود 6.5 میلیون تومان سود دوره مشارکت را پرداخت کنند. در حالی بلافاصله بعد از اطلاع رسانی تسنیم، مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس از دستور ویژه خود برای پیگیری و حل این مشکل خبر داد، اما ساکنان برخی پروژه های این طرح در فاز 8 همچنان و بعد از گذشت حدود یکسال نسبت به بی توجهی پیمانکار گلایه دارند. 223227


منبع:

1400/02/18
22:49:49
5.0 / 5
445
تگهای خبر: پیمانكار , ساخت , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان