مقام مسئول بانكی:

۲ هزار میلیارد تومان دیگر به حساب مسكن ملی واریز شد

۲ هزار میلیارد تومان دیگر به حساب مسكن ملی واریز شد عضو هیئت مدیره بانک تخصصی بخش مسکن اظهار داشت: مجموع مبلغ واریز شده به حساب بانک برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن از آورده متقاضیان، 7 هزار و 255 میلیارد تومان است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، محمدحسن علمداری درباره تازه ترین وضعیت افتتاح حساب و واریز وجوه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت: تعداد افتتاح حساب ۲۲۴ هزار و ۸۳۰ نفر است. میزان واریز وجوه مبالغ ۷ هزار و ۲۵۵ میلیارد تومان است که از این مقدار یکهزار و ۶۰۰ میلیارد تومان برای راه اندازی پروژه های طرح اقدام ملی مسکن تخصیص یافته و مابقی نیز در حساب بانک است و به تدریج با پیشرفت فیزیکی و شروع راه اندازی به پروژه ها تخصیص خواهد یافت.
علمداری افزود: ۶۵۷ پروژه معادل ۵۴ هزار و ۴۰۹ واحد به بانک معرفی شده است. همچنین، تسهیلات ساخت ۱۸۳ پروژه معادل ۹ هزار و ۶۳۲ واحد پرداخت شده و ۴۶ پروژه معادل ۳ هزار و ۹۱۲ واحد در دفترخانه آماده انعقاد قرارداد است و مابقی نیز در دست اقدام و انجام است.
گفتنی است علمداری در اواخر سال گذشته، رقم واریزی آورده های متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن به بانک عامل این بخش را تا اول بهمن ۱۳۹۹، ۵.۶ هزار میلیارد تومان و تعداد حساب های افتتاح شده را ۱۹۲ هزار و ۳۸۷ فقره حساب عنوان کرده بود.

1400/02/30
22:36:20
5.0 / 5
381
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان