گزارش بازسازی خانه؛

مبلغ اقساط وام ودیعه مسكن بعلاوه جدول

مبلغ اقساط وام ودیعه مسكن بعلاوه جدول وام ودیعه مسکن که ثبت نام آن شروع شده، در 3 نرخ 70، 40 و 25 میلیون تومانی برای تهران، کلانشهرها و سایر شهرها پرداخت می شود که رقم اقساط هر مدل باتوجه به نرخ سود و مدت بازپرداخت، متفاوت می باشد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، اعطای وام ودیعه مسکن که از سال قبل و با مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا برای پشتیبانی از مستأجران شروع شده بود، بار دیگر امسال تمدید شده و در مصوبه امسال این ستاد، بر تطابق عینی شرایط این تسهیلات با شرایط مذکور در مصوبه سال قبل ستاد کرونا دارد.
بنابراین بنظر می رسد تسهیلات ۷۰ میلیون تومانی در تهران با بازپرداخت ۵ ساله و نرخ سود ۱۳ درصد به واجدان شرایط داده می شود که رقم اقساط آن ماهانه یک میلیون و ۵۹۲ هزار و ۷۰۰ تومان خواهد بود.
همچنین تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی متقاضیان ۸ کلانشهر کرج، قم، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، کرمانشاه و اهواز با نرخ سود ۱۳ درصد و بازپرداخت ۳ ساله اعطا می شود که در این صورت مبلغ اقساط آن، یک میلیون و ۳۴۷ هزار و ۷۵۰ تومان خواهد بود.
رقم اقساط تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی به مستأجران سایر شهرها که با نرخ سود ۱۳ درصد و بازپرداخت ۳ ساله اعطا می شود، ۸۴۲ هزار و ۳۴۸ تومان برآورد می شود. شهر تهران ۸ کلانشهر سایر شهرها رقم وام ودیعه ۷۰ میلیون تومان ۴۰ میلیون تومان ۲۵ میلیون تومان نرخ سود ۱۳ درصد ۱۳ درصد ۱۳ درصد مدت بازپرداخت ۵ ساله ۳ ساله ۳ ساله رقم اقساط ۱.۶ میلیون تومان ۱.۳ میلیون تومان ۸۴۲ هزار تومان

1400/03/27
11:16:50
5.0 / 5
189
تگهای خبر: تسهیلات , كلانشهر , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان