فرمانده سپاه روح الله استان مركزی اعلام كرد؛

ساخت ۱۱۴ واحد مسکونی برای محرومان در استان مرکزی

ساخت ۱۱۴ واحد مسکونی برای محرومان در استان مرکزی فرمانده سپاه روح الله اظهار داشت: از آغاز سالجاری ساخت ۱۱۴ واحد مسکونی محرومان را در دستور کار قرار دادیم که خوشبختانه این واحدها در مراحل پایانی ساخت هستند.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، محسن کریمی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران در ساوه اظهار داشت: امروز این توفیق نصیب ما شد که در چند برنامه شهرستان ساوه همچون صبحگاه مشترک، توزیع کمک های مومنانه، زنگ مقاومت در یکی از مدارس این شهرستان و همینطور بازدید از پروژه های حضور داشته باشیم. موج چهارم و پنجم کرونا از آغاز سال شاهد بودیم اما خوشبختانه اقدام مؤثری که در مبارزه با این ویروس منحوس صورت گرفت تسریع در اجرای واکسیناسیون بود گروه های جهادی هم هم راستا با برنامه های وزارت بهداشت اقدامات مهمی در قطع کردن زنجیره این ویروس منحوس داشتند.
وی اضافه کرد: باوجود واکسینه شدن همه مردم اما پروتکلهای بهداشتی باید همچنان رعایت نماییم که شاهد قطع شدن زنجیره این ویروس باشیم.
فرمانده سپاه روح الله خاطرنشان کرد: در بحث کمک های مومنانه از آغاز شیوع کرونا شهرستان ساوه جز شهرهای پیشرو در توزیع این کمک های مومنانه بود و بیشتر از ۱۰۰ هزار بسته در نقاط مختلف این شهرستان توزیع شد در سطح استان مرکزی بیشتر از ۳۴۵ هزار بسته کمک های مومنانه توزیع شد شهرستان های ساوه جز ردیف های اول است. امروز هم در ساوه بیشتر از ۳ هزار بسته در چارچوب کمک های مومنانه توزیع شد و این کمک ها همچنان ادامه خواهد داشت.
کریمی اظهار داشت: سپاه روح الله علاوه بر مشارکت در کمک های مومنانه و محرومیت زدایی، ساخت ۱۱۴ واحد مسکونی محرومان را در دستور کار قرار داده است که خوشبختانه این واحدها در مراحل پایانی ساخت هستند.

1400/07/04
10:54:27
5.0 / 5
166
تگهای خبر: ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان