مدیرعامل سابق شركت فرودگاه ها:

در عملیات پروازهای اربعین امسال سربلند شدیم

در عملیات پروازهای اربعین امسال سربلند شدیم به گزارش بازسازی خانه مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی اظهار داشت: خوشبختانه در قیمت بلیت پروازهای اربعین امسال توانستیم موفق عمل نماییم.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، سیاوش امیرمکری امروز در مراسم تودیع خود بعنوان سرپرست سابق سازمان هواپیمایی کشوری و معارفه «محمد محمدی بخش» رییس جدید سازمان، اظهار داشت: ۷۳ سال از تصویب قانون هواپیمایی کشوری می گذرد. ناوگان هوایی نیازمند توسعه است. هم اکنون امکان پذیرش و اعزام ۷۵ میلیون مسافر در سال را داریم که در ۱۳۳ مسیر پروازی به طول ۸۸ هزار کیلومتر تردد دارند.
وی با اشاره به اهمیت تقویت هوانوردی عمومی گفت: در ۴۳ سال بعد از انقلاب صنعت هوانوردی همیشه مورد تحریم بوده است.
مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: در سال ۹۸ زمانی که قرار بود حج تمتع صورت بگیرد، کشور عربستان ناگهان اعلام نمود زوار ایرانی فقط با هواپیمایی جمهوری اسلامی به عربستان بیایند و از هیچ ایرلاین ایرانی و عربستانی دیگر کمک نگیرند.
امیرمکری اضافه کرد: در همان سال ۸۶ هزار زائر ظرف ۳۰ روز به عربستان منتقل و برگشت داده شدند و هیچ تنش و چالشی هم رخ نداد که نتیجه مدیریت جهادی بود.
وی تاکید کرد: اقدام دیگر اعزام زوار اربعین سال جاری بود که صنعت هوانوردی توانست ظرف ۱۲ روز ۸۶ هزار زائر را به عراق ببرد و ۵۲ هزار زائر را برگرداند. در بحث نرخ بلیت پروازهای اربعین به دستور وزیر راه و شهرسازی قرار شد زوار را با حداقل هزینه اعزام نماییم و خوشبختانه از این اقدام سربلند بیرون آمدیم.


منبع:

1400/08/23
22:55:59
5.0 / 5
215
تگهای خبر: توسعه , سازمان , شركت , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان