معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد؛

رشد ۲۵ درصدی اعزام اتوبوس های اربعین

رشد ۲۵ درصدی اعزام اتوبوس های اربعین بازسازی خانه: رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از رشد 25 درصدی اعزام اتوبوس های اربعین به مرزها و سیر صعودی این روند آگاهی داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، داریوش امانی با اعلان اینکه روز گذشته تعداد اتوبوس های اعزامی به مرزها، نسبت به روز گذشته افزایش داشت، اظهار داشت: باتوجه به اوج سفرهای بازگشت زوار جمع کثیری از مدیران و کارکنان ستادی و استانی در پایانه های مرزی کشور حضور مستمر دارند و پاسخگوی سوالات و رسیدگی به شکایات زوار هستند.
وی بیان کرد: با تلاش و پیگیری های به عمل آمده از طرف بخش حمل و نقل جاده ای و تشکل های صنفی تعداد اتوبوس های اعزامی به مرزها، نسبت به روز گذشته افزایش ۲۵ درصدی داشته و در ایام آتی این روند سیر صعودی می یابد.
معاون وزیر راه شهرسازی اشاره کرد: راستی آزمایی و رصد اعزام اتوبوس ها بوسیله سامانه های صدور صورت وضعیت آنلاین و تردد شمار برخط فراهم بوده و کارشناسان این سازمان بصورت لحظه ای وضعیت تردد اتوبوس ها و استقرار در پایانه ها را بررسی می کنند.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: مدیران کل ستادی با حفظ مسئولیت های تعیین شده در قرارگاه مرکزی حمل و نقل و مدیران کل استانهای مرزی، گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه های فعالیتی ذی ربط ارائه کردند و در حوزه چالش ها و مشکلات احتمالی هم فکری و تبادل نظر صورت گرفت.
بنابراین گزارش روز گذشته نشست هماهنگی عملیات سفرهای بازگشت زوار اربعین حسینی و اعزام ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای با حضور رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، مدیران کل ستاد و مدیران کل حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ای استانهای کشور اجرا شد.


منبع:

1401/06/25
23:50:54
5.0 / 5
40
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان