بازار مسکن سکته کرد

بازار مسکن سکته کرد به گزارش بازسازی خانه، دنیای اقتصاد نوشت: عمده آپارتمان های عرضه شده در محدوده قیمتی تا ۲ میلیارد تومان طی روزهای اخیر، در مناطق نیمه جنوبی تهران واقع شده است.اگرچه در مرکز و برخی محله های شرقی تهران هم میانگین قیمت مسکن در محدوده ای است که انتظار می رود فایل های فروشی تا ۲ میلیارد تومان در آنها قابل جست وجو باشد، اما در عمل بررسی موجودی فایل ها نزد موتورهای جست وجوی معتبر ملکی نشان داده است هم اکنون عمده آپارتمان های عرضه شده در محدوده قیمتی تا ۲ میلیارد تومان طی روزهای اخیر، در مناطق نیمه جنوبی تهران واقع شده است.
مناطق ۹ تا ۲۰ تهران هم اکنون کانون عرضه آپارتمان های قیمت مناسب در بازار مسکن به شمار می آید و در این بین سهم محله هایی مثل بریانک، نازی آباد، سلسبیل، خاوران، دولت آباد و جیحون از حجم عرضه در این حدود قیمت بیشتر از سایر محله هاست.

عمده آپارتمان های ارزانقیمت شهر تهران که هم اکنون در فایل ها وجود دارند هم بین ۴۰ تا ۷۰ مترمربع مساحت دارند. اما بازار مسکن در ایام اخیر تحت تأثیر ناآرامی شهر گرفتار سکته شده و بدین سان عرضه آپارتمان های قیمت مناسب هم نتوانسته به افزایش تماس متقاضیان مسکن با واسطه های ملکی منجر شود.
واسطه های ملکی می گویند در ایام پایانی شهریورماه سیگنال هایی از آخر رخوت در بازار مسکن دریافت کرده بودند و تعداد تقاضای بازدید املاک اندکی افزایش پیدا کرده بود، اما این وضعیت ادامه دار نبود و ظرف دو هفته گذشته به واسطه ادامه پیدا کردن اعتراضات خیابانی، شرایط بگونه ای دیگر در بازار مسکن پایتخت رقم خورده است.


بیشتر بخوانید: دردسر جدید در بازار آپارتمان های نقلی/ این شما و این هم ارزان ترین خانه های تهران + جدول
تازه ترین قیمت آپارتمان مسکونی در مناطق مختلف تهران۲۷۱ ۲۵۶


منبع:

1401/07/12
22:01:01
5.0 / 5
76
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان