آیا ایران خودرو و سایپا با تولید قطب سوم مخالف هستند؟

آیا ایران خودرو و سایپا با تولید قطب سوم مخالف هستند؟ بازسازی خانه: مدیرعامل ایران خودرو اظهار داشت: «ایران خودرو و سایپا سالها طول كشیده تا به اینجا برسند، یك شبه نمی توان قطب سوم راه اندازی كرد.»به گزارش بازسازی خانه به نقل از خبر آنلاین، هاشم یكه زارع در پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو با طرح چهار سوال را اظهار داشت: « انتظار دارم به آنها پاسخ داده شود؛ سوال اول این است كه وقتی در كشور ۱۸۰۰ ظرفیت مونتاژ و رنگ خودرو داریم، چه دلیلی دارد كه مجددا در بعضی مكان ها ظرفیت جدید تولید نماییم و برای این كار تحت فشار قرار بگیریم؟
او اضافه كرد: «سوال دوم این است كه استانداردهای الزامی را حتی برندهای بنز و هیوندای هم اجرا نمی كنند و بعنوان مثال شركای بنز ما اعلام می كنند كه نمی توانند این استانداردها را پاس كنند. مشكلی كه وجود دارد، این است كه می خواهیم جهشی حركت نماییم در حالیكه باید با برنامه ریزی به جلو برویم.»
یكه زارع عنوان كرد: « سوال سوم من این است كه آیا ایران خودرو و سایپا با تولید قطب سوم مخالف هستند؟»
وی تصریح كرد: «ما نه تنها با تولید قطب سوم مخلف نیستیم، بلكه از آن حمایت هم می نماییم، اما یادمان باشد این دو شركت سال ها طول كشیده است تا به اینجا رسیده اند و یك شبه نمی توان قطب سوم راه اندازی كرد.»
یكه زارع متذكر شد: « سوال چهارم من درباره خصوصی سازی است؛ نظر من بعنوان یك مدیر این است كه خصوصی سازی صنعت خودرو را نجات خواهد داد پس مانع تولید نكنیم.»

3535

1396/11/24
13:59:44
5.0 / 5
5255
تگهای خبر: تولید , خصوصی سازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان