تمام كارخانه را خوردند و تنها زمین آن باقی ماند

تمام كارخانه را خوردند و تنها زمین آن باقی ماند بازسازی خانه: خانه ملت به نقل از نماینده مردم رشت در مجلس نوشت: اسناد مثبته نشان داده است وابستگان درجه یك مسئولان كشوری كارخانه رشت الكتریك را خریدند.غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به اینكه تجربه نشان داده كه در واگذاری ها و كاهش حجم دولت دقت لازم انجام نشده و گاها بیت المال حیف و در بعضی جاها میل شده است، اظهار داشت: نمونه بارز این مورد رشت الكتریك است كه با برندهای خارجی مطرح در صنعت الكتریك رقابت می كرد كه همچون می توان به برند دلند آلمان اشاره نمود.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینكه ایرانیان همیشه رشت الكتریك را به دلند آلمان ترجیح می دادند، اضافه كرد: متاسفانه این كارخانه كه یكی از بهترین كارخانه های صنعتی دنیا بود و حتی صادرات محصول داشت، ارزآور بود و خوب كار می كرد در اولویت اول واگذاری قرار گرفت.
وابستگان درجه یك مسئولان كشوری رشت الكتریك را خریدند
جعفرزاده با اشاره به اینكه اسناد مثبته نشان داده است وابستگان درجه یك مسئولان كشوری به خرید این كارخانه اقدام نمودند، ادامه داد: تمام كارخانه را خوردند و تنها زمین آن باقی ماند و اگر این زمین قابل خوردن و بردن بود هم این كار را انجام می دادند، البته هم اكنون اخبار واصله حكایت از این دارد كه برای زمین این مجموعه نقشه های شومی كشیده اند اما مردم، نمایندگان آنها و مسئولان اجازه نمی دهند كه زمین رشت الكتریك به تاراج برود.
وی با اشاره به اینكه كارگران رشت الكتریك بعد از دو دهه مطالباتی از مسئولا كشوری دارند كه مطالبات آنها پرداخت نشده است، خاطرنشان كرد: فازغ از همه اینها این برند كه متعلق به مردم رشت بود به یغما رفت، بنابراین امیدوارم كه این اخبار شنیده شده دروغ و خلاف واقع باشد و اگر واقعیت دارد انتظار می رود دادستان بعنوان مدعی العموم ورود كند و اجازه چنین كاری را ندهد.
در واگذاری ها ابتدا كارخانه هایی كه لقمه چربی هستند بالا كشیده می شوند
این نماینده مردم در مجلس دهم، اضافه كرد: رشت الكتریك می تواند تجربه خوبی برای سایر واگذاری ها باشد، چراكه در واگذاری ها ابتدا كارخانه هایی كه لقمه چربی هستند بالا كشیده می شوند و الان تنها زیانده ها در دست دولت می باشد.
عضو كمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینكه صنایع خوبی در رشت و گیلان وجود داشت كه این صنایع خوب كه آلایندگی محیط زیستی نداشته، ارزآور و اشتغال زا بود نابود شد، ادامه داد: هم اكنون با مسئولان مكاتبه كرده ایم كه این زمین از دست نرود، چراكه این زمین كاربری صنعتی دارد و نباید اجازه تجاری سازی و مسكونی به آن داده شود.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان كرد: این زمین در یكی از بهترین نقاط رشت واقع شده كه با توسعه شهری ارزش افزوده آن بالاتر رفته و به تبع آن با ارزش افزوده بالا همه متقاضی این زمین شده اند.


3535

1396/12/09
14:11:25
5.0 / 5
5356
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان